Zdjęcia grupa "Motylki"

ROK SZKOLNY 2020/2021

"Pasowanie na Przedszkolaka" 2019

Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która odbyła się 30 października w świetlicy wiejskiej w Ujeździe Górnym i rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej. Maluszki pochwaliły się swoimi umiejętnościami – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ.
Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom. Następnie Pani Dyrektor Bożena Basa dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania, oraz mały słodki upominek od rodziców.
Wójt Gminy Udanin Wojciech Płaziuk wręczył prezent dla całej grupy na ręce wychowawczyni – Patrycji Wójciak.
Dla przedszkolaków ten dzień był wielkim przeżyciem, a dla rodziców powodem do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Również w tym dniu Wójt wręczył dyplom oraz nagrodę dla Przedszkola w Ujeździe Górnym za udział w Konkursie „Ocalić od zapomnienia”.

Lukasz_Skrzypiec, 10-11-2019, odsłon: 274