Uroczystości przedszkolne 2019/2020

ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU

Andrzejki to wieczór wróżb .Wtedy to dziewczynki , a nawet chłopcy ,chcą dowiedzieć się o swoim przyszłym losie. Zwyczaj wróżenia w wieczór andrzejkowy znany jest od bardzo dawna. Pamiętajmy jednak , że wróżba to zabawa i nie należy traktować jej poważnie, chociaż nie jest wykluczone, że może się spełnić.

Zobacz Galerię Foto

W przedszkolu zabawa
                                                                 Andrzejek to czas
                                                                 Niech magia i wróżba
                                                                 Królują wśród nas.
                                                                 Już zaczynamy , już nie czekamy
                                                                 Zabawa dalej ,start….

Najlepszą okazją, aby dowiedzieć się, co czeka dzieci  w przyszłości, było spotkanie andrzejkowe zorganizowane w  Przedszkolu w Ujeździe Górnym 25 listopada 2011r.
Liczne wróżby , konkursy oraz zabawa taneczna dostarczyły  wielu przeżyć i emocji. Były one również okazją do rozbudzenia w dzieciach ciekawości i chęci poznawania naszej ludowej tradycji. Po wyczerpujących tańcach na dzieci czekał słodki poczęstunek.

Lukasz_Skrzypiec, 02-12-2011, odsłon: 3134