REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

DO PRZEDSZKOLA W UJEŹDZIE GRÓRNYM
DLA DZIECI Z ROCZNIKÓW 2005 - 2007

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu pn. „Nowe przedszkole w Gminie Udanin” realizowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego PRIORYTET IX  Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach

Działania 9.1.  Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług  edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty

Poddziałania 9.1.1  Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej

Wójt Gminy Udanin informuje, iż rusza rekrutacja  do nowego przedszkola w Ujeździe Górnym, która rozpoczyna się od dnia 17 listopada 2010r. i trwać będzie do dnia 10  grudnia 2010r.

Wszelkie informacje na temat zasad rekrutacji, kryteriów przyjęcia do przedszkola  wraz z deklaracją uczestnictwa w projekcie i kartą zgłoszenia  dostępne są w:

Biurze Projektu
Udanin 86B
oraz na stronie internetowej
www.udanin.pl
jak również na stronie
www.przedszkoleudanin.pl

Gmina  Udanin otrzymała środki z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na realizację projektu pn. "Nowe przedszkole w Gminie Udanin". Wartość całkowita zadania przekracza 1 milion złotych, natomiast dofinansowanie stanowi aż 90 % całkowitej kwoty projektu. Dzięki temu już od stycznia 2011 roku 50 dzieci zostanie objętych edukacją przedszkolną i będą całkowicie bezpłatnie korzystać z nowocześnie wyposażonego budynku w Ujeździe Górnym, a dzięki wykwalifikowanej kadrze zatrudnionej w ramach projektu zostanie zapewniona im profesjonalna i kształcąca opieka. W związku z tym w latach 2011-2012 przedszkole będzie finansowane w 90% z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem realizowanego projektu jest zapewnianie  edukacji przedszkolnej dzieciom w wieku 3 do 5 lat z terenu Gminy Udanin, natomiast jego realizacja prowadzi do  utworzenia nowej placówki przedszkolnej, wyposażenia zmodernizowanego budynku  oraz  zwiększenia szans edukacyjnych dzieci z Gminy Udanin.

Udanin 26, 55-340 Udanin
Tel.: 76 7442 870, Fax: 76 8709 242, 76 7442 899