Dzień Babci i Dziadka 2015

WIDZĘ BABCIĘ TAK SZCZĘŚLIWĄ- PIĘKNIE UŚMIECHNIĘTĄ

DZIADEK TAKI ELEGANCKI- PIĘKNIE OGOLONY

TO DLA BABCI- MOJEJ BABCI, CZYLI JEGO ŻONY !   Wink

W dniu 22 stycznia na świetlicy w Ujeździe Górnym odbyła się uroczystość z okazji

Święta Babci i Dziadka.
Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z naszego przedszkola również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie.

Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Zacnych gości  powitała p. Dyrektor Bożena Basa składając gorące życzenia.  Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

Dziękujemy rodzicom, którzy przyłączyli się w przygotowanie tej uroczystości.

Lukasz_Skrzypiec, 27-01-2015, odsłon: 721