DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2016

Dziś słoneczko jasno świeci, zima biała śpiewa
A w przedszkolu przedszkolaki składają życzenia
Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom – zdrowia, pomyślności.
Uśmiechów na co dzień i dużo radości.

21 stycznia na świetlicy w Ujeździe Górnym odbyło się spotkanie, na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka.

Dziadkowie i babcie licznie przybyli na uroczystość. Każda z grup przygotowała część artystyczną. Dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta.

Przedszkolaki śpiewały piosnki, tańczyły i recytowały wierszyki. Goście byli poruszeni. W oczach niektórych, można było dostrzec łzę wzruszenia. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten dzień zostanie na długo w pamięci naszych gości oraz przedszkolaków.

Lukasz_Skrzypiec, 22-01-2016, odsłon: 494