DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka i najlepszy przyjaciel dzieci - Pluszowy Miś.

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie, pluszowe misie opanowały nasze Przedszkole. „Przybyły" ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem.

Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków w „Krainie Pluszowego Misia". Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. W tym dniu w przedszkolu przygotowano zabawy ruchowe z misiami, zajęcia plastyczne oraz śpiewanie piosenek i misiowe tańce. Dzień pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Zapraszamy do galerii.

Lukasz_Skrzypiec, 27-11-2015, odsłon: 530