Uroczystości przedszkolne 2019/2020

DZIEŃ STRAŻAKA

WSZYSTKIM STRAŻAKOM SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA I DZIĘKUJEMY ZA CODZIENNY TRUD ORAZ NIEJEDNOKROTNE NARAŻANIE ŻYCIA PODCZAS NIESIENIA POMOCY INNYM!

PRZEDSZKOLE NASZE JEST PLACÓWKĄ ZAPRZYJAŹNIONĄ Z MIEJSCOWĄ JEDNOSTKĄ OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ. 6 MAJA ZAPROSILIŚMY  STRAŻAKÓW Z OSP UJAZD GÓRNY ABY UCZCIĆ ICH ŚWIĘTO.

DZIECI W RAMACH PODZIĘKOWANIA ZA TRUD ICH PRACY PRZEDSTAWIŁY KRÓTKI WYSTĘP ARTYSTYCZNY. STRAŻACY TEŻ PRZYGOTOWALI NIESPODZIANKĘ DLA MALUCHÓW. WIELKĄ ATRAKCJĄ OKAZAŁ SIĘ SAMOCHÓD STRAŻACKIE, ZA KIEROWNICĄ KTÓREGO CHCIAŁO USIĄŚĆ KAŻDE DZIECKO. STRAŻACY POKAZALI TAKŻE KABINĘ ZAŁOGI, STRAŻACKI SPRZĘT ZAMONTOWANY W AUCIE ORAZ WŁĄCZYLI SYGNAŁY. PRZEDSZKOLAKI SKWAPLIWIE SKORZYSTALI Z MOŻLIWOŚCI UBRANIA STRAŻACKICH HEŁMÓW. Z ZACIEKAWIENIEM OGLĄDALI WĘŻE, PRĄDOWNICE I INNE ELEMENTY WYPOSAŻENIA WOZÓW. NIE ZABRAKŁO TEŻ CHĘTNYCH DO GASZENIA ,,POŻARU". NA ZAKOŃCZENIE WSZYSCY CHĘTNIE ZJEDLI PYSZNE KIEŁBASKI. TO SPOTKANIE Z PEWNOŚCIĄ NA DŁUGO POZOSTANIE W PAMIĘCI DZIECI. BYĆ MOŻE NIEKTÓRZY Z UCZESTNIKÓW TEGO WYDARZENIA, GDY OSIĄGNĄ ODPOWIEDNI WIEK, ZASILĄ STRAŻACKIE SZEREGI, BY NIEŚĆ POMOC INNYM LUDZIOM.

Lukasz_Skrzypiec, 08-05-2016, odsłon: 950