Zdjęcia grupa "Motylki"

WITAMY NA STRONIE PRZEDSZKOLA W UJEŹDZIE GÓRNYM

ROK SZKOLNY 2020/2021

I PO WYCIECZCE

20 CZERWCA W BARDZO UPALNY DZIEŃ WYBRALIŚMY SIĘ NA WYCIECZKĘ DO WIOSKI INDIAŃSKIEJ POCAHONTAS WE WROCŁAWIU.

JUŻ OD SAMEGO WYJŚCIA Z AUTOKARU BYLIŚMY ZAUROCZENI SCENERIĄ TEGO MIEJSCA. PO WEJŚCIU ZOSTALIŚMY PRZYWITANI PRZEZ PANIE ANIMATORKI PRZEBRANE W PRAWDZIWE STROJE INDIAŃSKIE.

NASZA PRZYGODA ROZPOCZĘŁA SIĘ OBDAROWANIEM WSZYSTKICH PIÓROPUSZAMI ORAZ NADANIU NAM NAZWY PLEMIENIA. ZOSTALIŚMY ,,SZALONYMI BIEDRONKAMI" I ,,SZALONYMI MOTYLKAMI". KIEDY BYLIŚMY JUŻ GOTOWI ROZPOCZĘLIŚMY ZWIEDZANIE. PIERWSZYM PUNKIEM NASZEJ WYPRAWY BYŁ WIGWAM, GDZIE WRAZ Z PRAWDZIWYM INDIAŃSKIM WODZEM ODTAŃCZYLIŚMY TRADYCYJNY TANIEC. NIE ZABRAKŁO RÓWNIEŻ RÓŻNORODNYCH KONKURENCJI ZRĘCZNOŚCIOWYCH, MUSIELIŚMY POKONAĆ NIEZWYKLE TRUDNY TOR PRZESZKÓD ORAZ ODNALEŹĆ ZAGINIONE ZWIERZĘTA, A W NAMIOCIE BĘBNIARZA KAŻDY MÓGŁ ZAGRAĆ NA PRAWDZIWYM INDIAŃSKIM BĘBNIE. BYŁ TO DLA NAS DZIEŃ PEŁEN WRAŻEŃ I NIEZAPOMNIANYCH WSPOMNIEŃ, KTÓRE Z PEWNOŚCIĄ NA DŁUGO ZAPAMIĘTAMY!

Lukasz_Skrzypiec, 23-06-2017, odsłon: 615