Jasełka 2019

"Jak co roku o tej porze, swięta do nas sie zbilzają Z tej okazji przedszkolaki przedstawienie dla nas mają" W piatek 13 grudnia dzieci z grupy Biedronek przygotowaly Jaselka. Piekna sceneria oraz śpiew kolęd I pastoralek wprowadzily wszystkich zgromadzonych w iscie świateczny nastrój. Przedszkolaki z ogromnym zaangazowaniem wscieliły się w postacie zwiazane z narodzinami Pana Jezusa prezentowaly swoje umiejętnosci recytatorskie I wokalne.Wszyscy we wspanialych strojach przygotowanych przez rodziców, prezentowali się doskonalne na tle bożonarodzeniowej dekoracji.Zgodnie z tradycją, na koniec występów dzieci podzieliły się z najbliższymi oplatkiem. Rodzicom i gościom dziekujemy ze byliście z nami.

Lukasz_Skrzypiec, 06-01-2020, odsłon: 6