Zdjęcia grupa "Motylki"

WITAMY NA STRONIE PRZEDSZKOLA W UJEŹDZIE GÓRNYM

ROK SZKOLNY 2020/2021

KARNAWAŁ

W NASZYM PRZEDSZKOLU JUŻ OD POCZĄTKU LUTEGO ZAGOŚCIŁ NASTRÓJ KARNAWAŁOWY. UDEKOROWANE ZOSTAŁY SALE, W KTÓRYCH KRÓLOWAŁY BALONY, KOTYLIONY, GIRLANDY I KOLOROWE POMPONY. DZIECI Z POSZCZEGÓLNYCH GRUP PRZYGOTOWAŁY RÓWNIEŻ PRACE PLASTYCZNE O TEMATYCE KARNAWAŁOWEJ, RODZICE MOGLI PODZIWIAĆ ŚMIESZNE BUŹKI NA BALONACH I KOLOROWE MASKI. WRESZCIE NADSZEDŁ DŁUGO OCZEKIWANY BAL.

TEGO DNIA JUŻ OD RANA W PRZEDSZKOLU POJAWIŁY SIĘ KOLOROWE POSTACIE. W SALACH PRZEDSZKOLNYCH MOŻNA BYŁO SPOTKAĆ: WRÓŻKI, INDIANINA , KRÓLEWNY, PIRATÓW, BIEDRONKI, SPIDER-MENA, RYCERZY, MOTYLKI, PANIĄ DOKTOR, PIELĘGNIARKĘ I WIELE POSTACI Z BAJEK.

W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI DZIECI MIAŁY MOŻLIWOŚĆ POZOWANIA DO ZDJĘCIA GRUPOWEGO ORAZ ZDJĘĆ INDYWIDUALNYCH. NASTĘPNIE ROZPOCZĘŁA SIĘ ZABAWA. WSZYSCY PRZY DŹWIĘKACH ZNANYCH PRZEBOJÓW BAWILI SIĘ WESOŁO AŻ DO OSTATNICH GODZIN OTWARCIA PRZEDSZKOLA.

Lukasz_Skrzypiec, 20-02-2017, odsłon: 766