KARNAWAŁ 2016

W karnawale, w karnawale zawsze idziemy na bale.

Każde dziecko duże małe, lubi bale w karnawale.

Można zmienić się w królewnę, w królewicza można też,

są cyganki, wróżki, żabki, jest i batman, jest i jeż......

22 STYCZNIA NIEZLICZONE KSIĘŻNICZKI, TOWARZYSZĄCY IM RYCERZE, KRÓLEWNY, MOTYLKI, MYSZKI, KRAKOWIANKI, POLICJANCI, STRAŻACY, CZERWONY KAPTUREK, ŚWINKA PEPPA, PIRACI ORAZ BATMAN ZE SPIDERMANEM I ŻÓŁWIEM NINJA A TAKŻE INNE POSTACIE Z KRESKÓWEK OPANOWAŁY NA KILKA GODZIN NASZE PRZEDSZKOLE. PRZEDSZKOLAKI BAWIŁY SIĘ NA BALU KARNAWAŁOWYM, NA KTÓRY CZEKAŁY OD WIELU DNI. DZIECI TAŃCZYŁY TWISTA, ROCK AND ROLLA, SAMBĘ, MAKARENĘ, KACZUSZKI I ŚWIETNIE SIĘ PRZY TYM BAWIŁY. GDY TANCERZE POCZULI SIĘ BARDZO ZMĘCZENI OGŁOSZONO PRZERWĘ NA POSIŁEK – PYSZNE CIASTA UPIECZONE PRZEZ RODZICÓW I SOCZEK. NA TWARZACH MAŁYCH TANCEREK I TANCERZY MALOWAŁ SIĘ UŚMIECH, KTÓRY NIE ZNIKAŁ, MIMO CHWILOWEGO ZMĘCZENIA. BYŁO BARDZO RADOŚNIE, KOLOROWO I ZABAWNIE. ZAPRASZAMY DO GALERII!

Lukasz_Skrzypiec, 22-01-2016, odsłon: 443