KARNAWAŁ, KARNAWAŁ TO TANIEC, ZABAWA ...

Okres karnawału to czas radości, zabawy i przebierańców. Aby się dobrze bawić podczas balu karnawałowego, trzeba się do niego odpowiednio przygotować:  przystroić salę balonikami, serpentynami, kolorowymi łańcuchami, przygotować stroje, opracować ciekawe, wesołe zabawy, odpowiednią muzykę, a także zapewnić  słodki poczęstunek. Tego wszystkiego nie zabrakło w naszym przedszkolu.

kliknij w obrazek aby przejść do Galerii

14 lutego 2014r. w odświętnie udekorowanej  sali , w ciekawych, kolorowych kostiumach, wszystkie przedszkolaki bawiły się przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Muzyka i tańce przeplatane były zabawami. Tego dnia nasze przedszkole odwiedziły przyszłe przedszkolaki i bawiły się razem z nami. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Lukasz_Skrzypiec, 14-02-2014, odsłon: 1340