Uroczysto¶ci przedszkolne 2019/2020
Kalendarz uroczysto¶ci

News : WITAMY NA STRONIE PRZEDSZKOLA W UJE¬DZIE GÓRNYM
KARNAWAŁOWY BAL

Karnawał, karnawał  to taniec, zabawa

To rytm, który przenika, gdy płynie muzyka ...

1 7 . 0 2 . 2 0 1 2 .   W   P R Z E D S Z K O L U   O D B Y Ł   S I Ę   B A L   P R Z E B I E R A Ń C Ó W .   J U Ż   O D   R A N A   D O   S A L   P R Z Y B Y W A L I   B A T M A N I ,   W O J O W N I C Y ,   K S I Ę Ż N I C Z K I ,   M O T Y L K I ,   W R Ó Ż K I ,   D I A B E Ł K I   I   J E S Z C Z E   W I E L E   B A J K O W Y C H   P O S T A C I .   P O   ¦ N I A D A N I U   W S Z Y S C Y   G O T O W I   B Y L I   D O   Z A B A W Y   I   R O Z P O C Z ˇ Ł   S I Ę   B A L .   B Y Ł Y   T A Ń C E   W   P A R A C H ,   W   K O L E   O R A Z   W Ę Ż Y K I .   W   T R A K C I E   K A R N A W A Ł O W Y C H   S Z A L E Ń S T W   M O Ż N A   B Y Ł O   P O S I L I Ć   S I Ę   S Ł O D K ˇ   P R Z E K ˇ S K ˇ   . O D B Y Ł   S I Ę   R Ó W N I E Ż   K O N K U R S   N A   N A J P I Ę K N I E J S Z Y   S T R Ó J   A L E   J E D N O G Ł O ¦ N I E   S T W I E R D Z O N O ,   Ż E   W S Z Y S C Y   W S P A N I A L E   S I Ę   P R Z E B R A L I ,   W I Ę C   K A Ż D Y   P R Z E D S Z K O L A K   D O S T A Ł   D R O B N Y   U P O M I N E K .

Zobacz Galerię Foto

Lukasz_Skrzypiec, 24-02-2012, odsłon: 1484