KONKURS RECYTATORSKI ROZSTRZYGNIĘTY

17 maja w Szkole Podstawowej w Udaninie odbyła II Edycja Konkursu Recytatorskiego Przedszkolaków pt. „Wierszyk dla każdego". Konkurs otworzyła pani dyrektor B.Basa. Wśród obecnych była także pani wicedyrektor E.Chmielewska. Przedszkolacy z Przedszkola w Ujeździe Górnym oraz ze szkolnych oddziałów zerowych( gr.0a i gr.0b) , aby zaprezentować swoje recytatorskie talenty. Można było posłuchać i podziwiać recytacji wierszy Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Doroty Gellner , Wandy Chotomskiej i Marii Konopnickiej. Nasze przedszkole reprezentowali laureaci etapu przedszkolnego:

Natalka Gorczanin, Lena Kozioł,Julia Mróz, Dawid Panek, Iga Paterska, Hania Pichowicz i Wojtek Piotrowski.

Jury w składzie: p.A.Chohura,p. M.Babicka,p. A. Mozgała po wysłuchaniu 23 uczestników przyznało:

1 miejsce-Julii Wójciak z gr.0a oddziału zerowego

2 miejsce-Hani Pichowicz z przedszkola z Ujazdu Górnego

2 miejsce-Michalince Paterskiej z gr.0a oddziału zerowego

3 miejsce-Julii Mróz z przedszkola z Ujazdu Górnego

3 miejsce-Igusi Paterskiej z przedszkola z Ujazdu Górnego

Ponadto wyłoniono 7 wyróżnień dla: Emilki Gawlak( gr.0a), Natalii Gorczanin ( przedszkole Ujazd G.), Leny Kozioł( przedszkole Ujazd G.), Hani Mikła( gr.0b), Dawida Panek( przedszkole Ujazd G.), Niny Woźny( gr.0a) i Niny Burdzińskiej(gr.0a).

Laureaci otrzymali dyplomy i upominki. Pozostali uczestnicy także otrzymali dyplomy i słodycze. Wszystkim przedszkolakom bardzo gratulujemy i zapraszamy na III EDYCJĘ Konkursu Recytatorskiego Przedszkolaków za rok.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy pomogli przygotować dzieci do konkursu i wspierali milusińskich swoją obecnością.

Lukasz_Skrzypiec, 19-05-2017, odsłon: 152