Marzanno, Marzanno, ty zimowa panno

Marzanno, Marzanno, ty zimowa panno, my ciebie żegnamy, bo wiosnę witamy – wołały radośnie 21 marca przedszkolaki z Ujazdu Górnego. Zaraz po śniadaniu  wraz z paniami  wyruszyły barwnym pochodem na spacer w okolice przedszkola. Większość maluchów trzymała w rączkach kwiaty, instrumenty, była także duża kukła  Marzanny.  Dzieci piosenkami, wierszami, oklaskami żegnały zimę i witały długo oczekiwaną wiosnę. Na zakończenie ceremonii powitania wiosny dzieci przystąpił do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.

Zobacz Galerię Foto

Tego dnia  odbyło się również tradycyjne już sprzątanie placu zabaw w przedszkolu. Chętni rodzice uzbrojeni w grabie, miotły i taczki wysprzątali teren wokół przedszkola. Serdecznie dziękujemy  Państwu: A. Brzezickiej, A. Kaproń, J. Kręc, A. Seredyńskiej, K. Piotrowskiej, M. Marcinkowskiemu, D.Żurek oraz R. Przedwolskiemu.

Lukasz_Skrzypiec, 23-04-2014, odsłon: 1003