MIKOŁAJKI 2017

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W NASZYM PRZEDSZKOLU, TO JEDEN Z NAJBARDZIEJ OCZEKIWANYCH PRZEZ DZIECI DNI W ROKU. PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO NIEGO STARANNIE. KAŻDA GRUPA WYKONUJE BARDZO CIEKAWE PRACE PLASTYCZNE PŁASKIE I PRZESTRZENNE, NA KTÓRYCH OCZYWIŚCIE KRÓLUJE MIKOŁAJ. RÓŻNORODNE TECHNIKI SPRAWIAJĄ, ŻE KAŻDA PRACA JEST ORYGINALNA I CIEKAWA.

6.12.2017 R. W NASZYM PRZEDSZKOLU POJAWIŁ SIĘ DŁUGO OCZEKIWANY GOŚĆ - ŚW. MIKOŁAJ. NAJPIERW BYŁO SŁYCHAĆ DZWONECZKI , POTEM DONOŚNE „HOU, HOU, HOU" I POJAWIŁ SIĘ ON – NASZ UKOCHANY ŚW. MIKOŁAJ!

WSZYSTKIE DZIECI POWITAŁY GO GŁOŚNYMI OKLASKAMI. GOŚĆ Z DALEKIEJ PÓŁNOCY WYWOŁAŁ WIELE RADOŚCI I UŚMIECHU NA TWARZACH PRZEDSZKOLAKÓW. PODCZAS SPOTKANIA MIKOŁAJ ŻYCZYŁ WSZYSTKIM DZIECIOM ORAZ PRACOWNIKOM PRZEDSZKOLA ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. OBIECAŁ, ŻE POWRÓCI DO NAS ZA ROK. DZIECI ŚPIEWAŁY MU PIOSENKI I RECYTOWAŁY PIĘKNE WIERSZE. NA ZAKOŃCZENIE MIKOŁAJ OBDAROWAŁ WSZYSTKICH WSPANIAŁYMI PREZENTAMI. MIŁYM AKCENTEM SPOTKANIA BYŁY WSPÓLNE ZDJĘCIA Z NASZYM GOŚCIEM.

Lukasz_Skrzypiec, 11-12-2017, odsłon: 229