MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU

W tym roku Mikołaj odwiedził nasze przedszkole aż trzy razy. Pierwsza wizyta miała miejsce już 4 grudnia, kiedy to niespodziewanie do przedszkola zawitał Święty z piękną choinką i obiecał, że jeszcze nas odwiedzi. Kolejna wizyta odbyła się dzięki gimnazjalistom z Ujazdu Górnego, którzy pod opiekom pani Marty Pacak odwiedzili nasze przedszkole 5 grudnia. Maluchy dostały słodką niespodziankę oraz wysłuchały bajki czytanej przez starszych kolegów. A tradycyjnie 6 grudnia 2013 roku nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach dzieci, został gorąco powitany przez dzieci tańcem, śpiewem i wierszami. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty zakupione przez rodziców.

Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne !

Lukasz_Skrzypiec, 06-12-2013, odsłon: 983