Uroczystości przedszkolne 2019/2020

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

8 listopada 2013 roku odbyła się w naszym przedszkolu "PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA". Był to pierwszy ważny debiut przedszkolaków, którzy w tym roku przybyli do naszego przedszkola. W ciągu dwóch miesięcy pobytu , dzieci nie tylko poznały przedszkole, ale również nauczyły się wielu wierszy, piosenek i tańców.

Zobacz Galerię Foto

Wszyscy z nutką obawy, niepewnością,  czekali na występy dzieci (czy wyjdą, czy zaśpiewają, czy nie będą płakały, jak wystąpią...). Jednak przedszkolaki zaprezentowały się wspaniale! Dzieci pokazały, że potrafią zaśpiewać piosenki interpretując ruchem ich treść , potrafią również wyrecytować krótkie wiersze. Najważniejsze jest jednak to, że potrafią przełamać lęk, nieśmiałość i stres, który towarzyszy każdemu podczas występów. Rodzice byli zachwyceni występami swoich pociech. Niektórzy nie kryli łez wzruszenia.

Po występach artystycznych dzieci zostały uroczyście pasowane na przedszkolaków. Pani dyrektor Bożena Basa ogromnym ołówkiem dokonała pasowania wypowiadając słowa "PASUJĘ CIĘ NA PRZEDSZKOLAKA". Potem były oklaski i prezenty. Na pamiątkę pasowania przedszkolaki otrzymały dyplom i słodki upominek. Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy uśmiechu i wiele radości na każdy dzień pobytu w przedszkolu. Rodzicom dziękujemy ze przygotowanie słodkiego poczęstunku.

Lukasz_Skrzypiec, 14-11-2013, odsłon: 2057