PIERWSZA WYCIECZKA W TYM ROKU PRZEDSZKOLNYM

We wtorek, 20 X 2015r. wybraliśmy się do sali zabaw ,,Mrowisko" w Legnicy. Na wycieczkę pojechaliśmy autokarem, co okazało się wielką frajdą dla przedszkolaków, ponieważ niektóre jechały autobusem pierwszy raz. Po przybyciu na miejsce zostaliśmy bardzo serdecznie przywitani i zaproszeni do wspólnej zabawy. W tym „bajkowym" miejscu dzieci miały do dyspozycji czteropiętrową konstrukcję zabawową, a w niej labirynty, ruchome pomosty, zjeżdżalnie, baseny z piłkami, samochody, piłki do skakania i wiele innych zabawek. Zabawy przebiegły w bardzo wesołej i radosnej atmosferze. Dzieci miały okazję aktywnie spożytkować swoją energię, ćwiczyć koordynację wzrokowo – ruchową, umiejętności manipulacyjne oraz integrować się z rówieśnikami. Do przedszkola wróciliśmy zmęczeni ale w bardzo dobrych humorach.

Było super!!!

Lukasz_Skrzypiec, 21-10-2015, odsłon: 516