PIES PRZYJACIELEM CZŁOWIEKA

W miesiącach III – IV 2017 r. grupa „Motylków" przystąpiła do realizacji projektu edukacyjnego „Pies przyjacielem człowieka".

Podczas realizacji projektu w naszym przedszkolu ogłoszono zbiórkę karmy dla psów ze schroniska w Wałbrzychu. W miesiącu maj przedszkolaków odwiedziła Pani Irena Nowak, kierownik Schroniska dla Zwierząt, z którym współpracowaliśmy.

Nasz miły gość okazał się nieocenionym ekspertem. Pani Irena przeprowadziła z przedszkolakami zajęcia, które obejmowały problematykę związaną z bezpiecznym zachowaniem się podczas kontaktu z psem. W ramach podziękowania przedszkolaki przekazały pracownikowi schroniska, zebraną przez grupę „Motylków" i „Biedronek", karmę dla psów. Obie grupy otrzymały od schroniska pisemne podziękowania.

Lukasz_Skrzypiec, 23-06-2017, odsłon: 92