Menu strony
Strona główna
Galeria zdjęć
Filmy
Dokumenty
Ogłoszenia
Download
Wyszukiwarka
Twoje konto
Kontakt
Kalendarz uroczystości

Plan współpracy

Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
News : WITAMY NA STRONIE PRZEDSZKOLA W UJEŹDZIE GÓRNYM
PIKNIK RODZINNY 2015

4 maja 2015r w naszym przedszkolu odbył się

PIKNIK RODZINNY ,

w którym uczestniczyły całe rodziny  naszych podopiecznych . Sprzyjająca pogoda wprawiła wszystkich uczestników w radosny nastrój.Swoją obecnością zaszczycili nas również wspaniali goście: pan Grzegorz Pierzchalski reprezentujący Starostwo Środa Śląska, pani Teresa Olkiewicz -Wójt Gminy Udanin, pani Bożena Basa -Dyrektor ZSP w Udaninie,pani Joanna Suchoń- radna gminy Udanin, pani Iza Fuglewicz z biblioteki w Ujeździe Górnym, strażacy OSP Ujazd Dolny.

Na początku przedszkolaki przywitały wszystkich występem, w którym uczciły swioch rodziców oraz strażaków obchodzących w tym dniu swoje święto. Jak na piknik przystało była także możliwość, aby posilić się smakołykami: kiełbaską z grilla oraz pysznymi ciastami przygotowanymi przez mamusie. Wspaniałą atrakcją okazał się pokaz straży pożarnej. Każdy przedszkolak mógł zobaczyć jak wygląda wóz strażacki, jego wyposażenie, a także praca strażaka.

Cała uroczystość przebiegła w atmosferze radości i zadowolenia, o czym świadczyły uśmiechy widniejące na twarzach zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Wszystkim osobom prywatnym i instytucjom zaangażowanym
w pomocnym przy zorganizowaniu i przeprowadzeniu uroczystości składamy bardzo serdeczne podziękowania za chęć współpracy i włożony wkład pracy.Lukasz_Skrzypiec, 13-05-2015, odsłon: 1054

Gmina Udanin

Unia Europejska

Europejski Fundusz

Społeczny

Kapitał Ludzki

Narodowa Strategia

Spójności

__________________________________________________________________________