PIKNIK RODZINNY W PRZEDSZKOLU

Piknik Rodzinny, który odbył się 3 czerwca był uroczystością zorganizowaną dla uczczenia Święta Mamy, Taty oraz Dziecka. Na początek dzieci z obu grup zaprezentowały swoim rodzicom wiersze i piosenki, w których dziękowały rodzicom, wyrażały jak ważnymi osobami w ich życiu są mama i tata, przesyłały życzenia z okazji ich świąt.

Przedszkolacy na znak miłości i życzeń płynących prosto z serc wręczyli rodzicom kolorowe kwiaty.

Po występach i życzeniach dzieci mogły pobawić się w swoich salach przedszkolnych z rodzicami oraz rodzeństwem. Wielką atrakcją było również malowanie dziecięcych buziek. Jak na piknik przystało była także możliwość, aby posilić się smakołykami: kiełbaską z grilla, pysznymi ciastami, dorośli również kawą, a  dzieci owocami maczanymi w czekoladowej fontannie.

Uroczystość mimo deszczowej pogody przebiegła w atmosferze radości i zadowolenia, o czym świadczyły uśmiechy widniejące na twarzach zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Wszystkim osobom zaangażowanym i pomocnym przy zorganizowaniu i przeprowadzeniu pikniku składamy bardzo serdeczne podziękowania.

Lukasz_Skrzypiec, 01-08-2014, odsłon: 977