Uroczystości przedszkolne 2019/2020

Projekt „Nowe przedszkole w Gminie Udanin” zakończony!

W dniu 24 października 2012r. zakończył się projekt „ Nowe Przedszkole w Gminie Udanin”, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu  Społecznego, który był realizowany przez Gminę Udanin od 25 października 2010r.  Wartość całkowita projektu, wynikająca z podpisanej umowy wynosi  1 127 118,09 zł.,  kwota dotacji  1 014 406,28 zł., natomiast  wkład  własny Gminy Udanin wyniósł 112 711.81 zł.

Zakończenie projektu nie oznacza zamknięcia placówki przedszkolnej. Dotychczas nadzór nad prawidłową realizacją projektu sprawował Koordynator i Kadra Zarządzająca projektem, natomiast z dniem 25 października 2012r.  wszelkich informacji na temat funkcjonowania przedszkola w Ujeździe Górnym, zasad przyjęcia dzieci oraz odpłatności  za pobyt dziecka w przedszkolu udzielają: Dyrektor Zespołu Szkolno  - Przedszkolnego Pani Bożena Basa oraz kadra przedszkola.

Wszelkie informacje na temat działalności placówki  będą zamieszczane na stronie internetowej  przedszkola: www.przedszkoleudanin.pl

Lukasz_Skrzypiec, 26-10-2012, odsłon: 1497