Przedstawienie ,Kuba Wiercipięta"

9 MARCA NASZE PRZEDSZKOLAKI OBEJRZAŁY PRZEDSTAWIENIE ,,KUBA WIERCIPIĘTEK" PRZYGOTOWANE PRZEZ AKTORÓW Z TEATRU LALEK W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM.

Przedstawienie opowiadało w zabawny sposób o przygodach tytułowego Kuby i jego spotkaniach z Czarownicą i Diabełkiem krótką nóżką. Dzieci podczas trwania spektaklu miały możliwość aktywnego uczestniczenia w nim poprzez odpowiadanie na pytania czy wykonywania umówionych czynności. Ponadto aktorzy w bardzo przystępny i zrozumiały sposób przedstawili i wyjaśnili dzieciom specyfikę teatru lalek, zaprezentowali scenografię oraz różne rodzaje pacynek.

Dzieci oglądały przedstawienie z wielkim zainteresowaniem, bawiąc się i przeżywając wraz z głównym bohaterem jego wesołe przygody.

Lukasz_Skrzypiec, 10-03-2016, odsłon: 316