Przedszkolaki na wycieczce

30 października  przedszkolaki  uczestniczyły w wycieczce do sali zabaw  w Legnicy. ,,Mrowisko" powitało nas barwnym i bajecznym wystrojem oraz lnymi atrakcjami dla dzieci.

Znajduje się tam trampolina, „Małpi gaj", suchy basen z piłeczkami, zjeżdżalnie oraz dużo zabawek, bujaków, klocków i domek z wyposażeniem kuchennym. Dzieci od razu rzuciły się w szaleństwo skoków, zjeżdżania, pokonywania przeszkód oraz spontanicznej zabawy. W trakcie zabaw odbył się konkurs ze znajomości MROWISKA. Dzieci bez problemu odgadły wszystkie zagadki przygotowane przez organizatorów. Po zadowolonych i uśmiechniętych buziach przedszkolaków można było poznać, jak wiele radości sprawiły im te różnorodne atrakcje. Niestety wyznaczony czas zabawy upłynął bardzo szybko i po krótkim odpoczynku oraz smacznym poczęstunku trzeba było wyruszyć w powrotną drogę do naszego przedszkola.

Lukasz_Skrzypiec, 27-01-2015, odsłon: 590