Przedszkolaki odnalazły wiosnę

Dnia 21 marca przedszkolaki wraz z paniami odnalazły wiosnę, a tydzień później świętowały jej przyjście na wiosennym balu. Ale nie był to zwyczajny bal. Jego organizatorami było dwóch panów, którzy przyjechali do nas aż  znad morza. Jeden z nich był odpowiedzialny za sesję zdjęciową: przeniesienie każdego dziecka na chwilę do krainy baśni poprzez ubranie go w bajkowy strój (dziewczynki miały na sobie strój księżniczki, a chłopcy- księcia). Dzieci, które zostały sfotografowane, przechodziły do sali zabaw, gdzie drugi z panów prowadził zabawę dla wszystkich przedszkolaków, śpiewając przy dźwiękach płynących z jego instrumentu. Radości maluszków i starszaków nie było końca. Myślę, że długo będą wspominać ten wiosenny bal.

Lukasz_Skrzypiec, 23-04-2014, odsłon: 1178