Menu strony
Strona główna
Galeria zdjęć
Filmy
Dokumenty
Ogłoszenia
Download
Wyszukiwarka
Twoje konto
Kontakt

 

Klauzula Informacyjna

( format *.PDF ) - pobierz


Klauzula Informacyjna

( format *.JPG ) - pobierz

 

Kalendarz uroczystości

Plan współpracy

Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
News : WITAMY NA STRONIE PRZEDSZKOLA W UJEŹDZIE GÓRNYM
ŚLUBUJEMY !!!

Dzień 7 listopada 2014 r. będzie niezapomnianym dniem w życiu naszych przedszkolaków. W tym dniu odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA nowo przyjętych dzieci. Wśród licznie przybyłych gości, swą obecnością zaszczyciły nas p. Teresa Olkiewicz, wójt Gminy Udanin oraz p. Bożena Basa, dyrektor ZSP w Udaninie.

 Aktu pasowania dokonała pani dyrektor, dotykając ramię każdego dziecka zaczarowanym ołówkiem i mówiąc: ,,Pasuję Cię na prawdziwego przedszkolaka"  Ale zanim to nastąpiło, dzieci zaprezentowały niektóre ze zdobytych dotąd umiejętności w postaci wierszy i piosenek oraz od owiedziały na kilka pytań przygotowanego dla nich egzaminu. Tym samym przekonały wszystkich zaproszonych gości, że zasługują na miano przedszkolaka. Egzamin mieli również rodzice, którzy musieli wykazać się wiedzą na temat przedszkola.  Po pasowaniu dzieci otrzymały dyplomy, uroczyście wręczone przez panią dyrektor oraz słodki upominek.

  Na koniec głos zabrała pani Teresa Olkiewicz, która występowała dziś w podwójnej roli: jako wójt Gminy Udanin, ale również jako babcia jednego z przedszkolaków. Bardzo ciepło wypowiadała się na temat przedszkola, szczególnie, że to właśnie jej zawdzięczamy jego powstanie  Po uroczystości przyszedł czas na poczęstunek przygotowany przez wspaniałych rodziców, którym za pomoc serdecznie dziękujemy.

         Mamy nadzieję, że ten dzień na długo zostanie w pamięci nie tylko dzieci, ale i ich rodziców.

 Lukasz_Skrzypiec, 27-01-2015, odsłon: 827

Gmina Udanin

Unia Europejska

Europejski Fundusz

Społeczny

Kapitał Ludzki

Narodowa Strategia

Spójności

__________________________________________________________________________