ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W DNIU 25 LISTOPADA WSZYSTKIE DZIECI Z NASZEGO PRZEDSZKOLA UROCZYŚCIE OBCHODZIŁY ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA.W NASZYM PRZEDSZKOLU OBCHODZENIE TEGO ŚWIĘTA TO JUŻ TRADYCJA.

Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami. Opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panie fragmentów książek o niedźwiadkach, bawiły się w starego niedźwiedzia oraz tańczyły z misiami w rytm piosenki „Pokochaj pluszowego misia". Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Lukasz_Skrzypiec, 27-01-2015, odsłon: 567