Menu strony
Strona główna
Zdjęcia grupa "Motylki"
Zdjęcia grupa "Biedronki"
Filmy
Ogłoszenia
Dokumenty
Wyszukiwarka
Twoje konto
Nauczanie zdalne gr."Biedronki"4-5-latki
Nauczanie zdalne gr. "Motylki" 3-4-latki
Wznowienie pracy przedszkola
Deklaracja dostępności
Kontakt
Zdrowy przedszkolak

Książka moim przyjacielem


Bezpieczny Przedszkolak

WITAMY NA STRONIE PRZEDSZKOLA W UJEŹDZIE GÓRNYM

ROK SZKOLNY 2020/2021

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA 2017

,,DZISIAJ JEST DZIEŃ BABCI I ŚWIĘTO DZIADZIUSIA

O TYM DNIU PAMIĘTA KAŻDY WNUK I WNUSIA"

MY RÓWNIEŻ PAMIĘTALIŚMY O TYM PIĘKNYM ŚWIĘCIE I ZAPROSILIŚMY WSZYSTKIE BABCIE I WSZYSTKICH DZIADZIUSIÓW NA UROCZYSTOŚĆ Z ICH UDZIAŁEM W DNIU 20 STYCZNIA 2017 ROKU.

 PONIEWAŻ MURY NASZEGO PRZEDSZKOLA SĄ ZBYT MAŁE, BY POMIEŚCIĆ LICZNIE PRZYBYŁYCH DZIADKÓW, SPOTKALIŚMY SIĘ JAK CO ROKU W ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W UJEŹDZIE GÓRNYM. NA NASZEJ PRZEDSZKOLNEJ UROCZYSTOŚCI NIE ZABRAKŁO PANI DYREKTOR, BOŻENY BASY, KTÓRA SAMA BĘDĄC BABCIĄ, SERDECZNIE PRZYWITAŁA WSZYSTKICH PRZYBYŁYCH GOŚCI, KIERUJĄC DO NICH WIELE CIEPŁYCH SŁÓW. KAŻDA Z GRUP PRZEDSZKOLNYCH PRZYGOTOWAŁA DLA SWOICH KOCHANYCH BABCI, PRABABCI I DZIADZIUSIÓW PIĘKNY PROGRAM ARTYSTYCZNY, PEŁEN WIERSZYKÓW I PIOSENEK. NAJPIERW WYSTĄPIŁY MOTYLKI - MŁODSZE DZIECI, PÓŹNIEJ BIEDRONKI – Z GRUPY STARSZAKÓW. DZIADKOWIE MOGLI PODZIWIAĆ TALENT ARTYSTYCZNY SWOICH WNUCZKÓW I WNUCZEK, KTÓRZY Z PRZEJĘCIEM I WYPIEKAMI NA TWARZY PIĘKNIE RECYTOWALI SWOJE WIERSZYKI I ZGODNYM CHÓREM ŚPIEWALI PRZYGOTOWANE NA TĘ UROCZYSTOŚĆ PIOSENKI. NASI GOŚCIE TAKŻE MIĘLI OKAZJĘ ZATAŃCZYĆ ZNANE WSZYSTKIM ,,KACZUSZKI". OCZYWIŚCIE WYSTĘP PRZEDSZKOLAKÓW ZOSTAŁ NAGRODZONY GROMKIMI BRAWAMI PRZEZ NIE KRYJĄCYCH WZRUSZENIA GOŚCI. KOLEJNĄ NIESPODZIANKĄ BYŁY LAURKI I KWIATKI, KTÓRE DZIECI WRĘCZYŁY UROCZYŚCIE KAŻDEJ BABCI, PRABABCI I DZIADZIUSIOWI. UFF! WRESZCIE PRZYSZEDŁ CZAS NA ODPOCZYNEK DLA MAŁYCH ARTYSTÓW PO PEŁNYM EMOCJI WYSTĘPIE I SŁODKI POCZĘSTUNEK, PRZYGOTOWANY PRZEZ KOCHANE MAMUSIE. BYŁY UŚCISKI, PODZIĘKOWANIA, PAMIĄTKOWE FOTOGRAFIE.

ZAPEWNE W PAMIĘCI WSZYSTKICH DZIADKÓW POZOSTAŁY PIĘKNE WSPOMNIENIA TEGO WYJĄTKOWEGO DNIA.Lukasz_Skrzypiec, 31-01-2017, odsłon: 745

Gmina Udanin

Unia Europejska

Europejski Fundusz

Społeczny

Kapitał Ludzki

Narodowa Strategia

Spójności

 

Klauzula Informacyjna

( format *.PDF ) - pobierz


Klauzula Informacyjna

( format *.JPG ) - pobierz

 

Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

__________________________________________________________________________