UWAGA KONKURS!!!

KONKURS WIELKANOCNY

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc-

najradośniejsze, najbardziej wiosenne, kwitnące i pachnące Święto.

To najwspanialsza okazja, by móc wykonać wiele symboli, które w ludowych zwyczajach wiążą się z okresem poprzedzającym Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Różnorodność materiałów i technik świadczyć mogą o ogromnej fantazji, pomysłowości twórców. Warto podtrzymywać tę piękną tradycję i w związku z tym  ZAPRASZAMY przedszkolaków oraz rodziców do udziału w naszym konkursie na:

-  najładniejszą i najbardziej oryginalną palmę

-  ozdoby wielkanocne w formie: wianków, koszyczków, baranków, zajączków, kurczaczków, pisanek, kraszanek itp.

REGULAMIN RODZINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Samorządowe w Ujeździe Górnym

2.Celem konkursu jest wzbogacenie wiedzy na temat zwyczajów wielkanocnych, wzmacnianie więzi rodzinnych oraz współpracy z rodzicami.

3.W konkursie  mogą wziąć udział dzieci wraz z rodzinami, taki zespół przedstawia jedną pracę.

4.Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest opatrzenie pracy metryczką umieszczoną na odwrocie. Metryczka powinna zawierać imię i nazwisko rodzica, imię i nazwisko dziecka
oraz jego wiek.

5.Prace należy przynieść na teren placówki do 23 marca 2015r.

6.Praca może być wykonana dowolną techniką w formie płaskiej lub przestrzennej.

7.Oceny prac dokona powołana przez organizatora Komisja Konkursowa. Decyzja Komisji Konkursowej jest ostateczna.

8.Ogłoszenie wyników nastąpi 31 marca 2015 r.

9.Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie internetowej Przedszkola oraz w placówce.  Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody

10.Organizator nie przewiduje zwrotu prac. Prace te zostaną własnością przedszkola

11.Udział w konkursie jest jednoznaczny z przyjęciem przez uczestnika konkursu wszystkich warunków regulaminu.

Lukasz_Skrzypiec, 12-03-2015, odsłon: 910