Uroczystości przedszkolne 2019/2020

WARSZTATY DLA RODZICÓW - PODSUMOWANIE

W dniu 14 listopada  br. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Udaninie odbył się drugi planowany warsztat z psychologiem dla rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola w Ujeździe Górnym.

W warsztacie udział wzięli licznie przybyli rodzice przedszkolaków, Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego, karda dydaktyczna przedszkola, kadra zarządzająca projektem „Nowe przedszkole w Gminie Udanin”. Spotkanie ponownie  poprowadziła psycholog Pani Hanna Wanzel z Centrum Psychologii Senito z siedzibą w Kluczborku.

Zobacz Galerię Foto

Tematyka warsztatu skupiła się przede wszystkim  na ukazaniu  roli i wagi pracy rodzica nad kształtowaniem pozytywnych zachowań u dziecka, wyznaczaniu „zdrowych granic”, zagospodarowaniu czasu wolnego oraz wpływaniu na  samodzielność dziecka.

W trakcie warsztatów Pani psycholog przeprowadziła wśród rodziców krótki test, dzięki któremu rodzice mogli się przekonać jaką postawę przyjmują  w wychowaniu swoich dzieci. Tradycyjnie dla uczestników warsztatu został przygotowany poczęstunek, który na zakończenie warsztatów stał się okazją do rozmów i wymiany doświadczeń.

Lukasz_Skrzypiec, 18-11-2011, odsłon: 1514