Uroczystości przedszkolne 2019/2020

WIOSNA, ACH TO TY....

Wiosna to najpiękniejsza pora roku i wszyscy czekamy na nią z wielką niecierpliwością.

20 marca 2015r przedszkolaki tradycyjnie barwnym korowodem pożegnały zimę i przywitały wiosnę.

Wśród dzieci panowała radosna atmosfera. Było gwarno, kolorowo i wesoło. Śpiew wiosennych piosenek rozsiewał wokół słońce, uśmiech i optymizm. Spacer w pięknym słońcu miejmy nadzieję jest zapowiedzią jeszcze piękniejszych dni, które już niebawem nadejdą. Ogromne emocje wzbudziły już same przygotowania do tego dnia. Maluszki bardzo dzielnie pomagały przy pracach w przedszkolnym ogródeczku, sadziły kwiatki i dzielnie je codziennie podlewają. Kolorowo zrobiło się również w naszym kąciku przyrody, gdzie przedszkolaki obserwują własnoręcznie posiane i posadzone roślinki. Zapraszamy do galerii, gdzie można zobaczyć zdjęcia oraz do naszego przedszkola.

Lukasz_Skrzypiec, 26-03-2015, odsłon: 1199