Uroczystości przedszkolne 2019/2020

WITAMY PO WAKACJACH

2 września sale Przedszkola Samorządowego w Ujeździe Górnym znów rozbrzmiały śmiechem i gwarem dziecięcych rozmów. Po wakacyjnej przerwie powrócili bowiem pełni zapału przedszkolacy.

Ci, którzy już kolejny rok uczęszczają do naszej placówki z niecierpliwością oczekiwali na spotkanie z rówieśnikami i paniami, aby radośnie podzielić się wrażeniami z wakacyjnych przygód i wycieczek.

Natomiast dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, uczyniły to ochoczo lub z nieśmiałością, która jednak szybko została pokonana dzięki miłej atmosferze i życzliwości pracowników. Panie oraz starsi koledzy i koleżanki otoczyli ich opieką.

Po pełnym wrażeń dniu każde dziecko odchodziło do domu z uśmiechem, żegnając panie i rówieśników.

Wierzymy, że ten rok będzie niezwykle ciekawy w życiu naszych przedszkolaków. Mamy nadzieję, że nadal możemy liczyć na owocną współprace z rodzicami. O wszystkich wydarzeniach będziemy Państwa na bieżąco informować na naszej stronie.

Lukasz_Skrzypiec, 02-09-2013, odsłon: 1533