Menu strony
Strona główna
Zdjęcia grupa "Motylki"
Zdjęcia grupa "Biedronki"
Filmy
Ogłoszenia
Dokumenty
Wyszukiwarka
Twoje konto
Nauczanie zdalne gr."Biedronki"4-5-latki
Nauczanie zdalne gr. "Motylki" 3-4-latki
Wznowienie pracy przedszkola
Deklaracja dostępności
Kontakt
Zdrowy przedszkolak

Książka moim przyjacielem


Bezpieczny Przedszkolak

WITAMY NA STRONIE PRZEDSZKOLA W UJEŹDZIE GÓRNYM

ROK SZKOLNY 2020/2021

WIZYTA W ,,MROWISKU"

WRESZCIE NADSZEDŁ CZAS NA NASZĄ PIERWSZĄ W TYM ROKU PRZEDSZKOLNĄ WYCIECZKĘ DO UWIELBIANEGO PRZEZ DZIECI ,,MROWISKA" W LEGNICY!

WE WTOREK, 24 STYCZNIA 2017R. PRZED GODZINĄ DZIEWIĄTĄ RANO NASZE PRZEDSZKOLAKI NIE MOGŁY SIĘ DOCZEKAĆ PRZYJAZDU AUTOKARU, KTÓRYM MIELIŚMY WYRUSZYĆ W NIEDALEKĄ PODRÓŻ DO KRAINY ZABAW!

SAMA PRZEJAŻDŻKA AUTOKAREM JUŻ BYŁA WIELKĄ FRAJDĄ DLA PRZEDSZKOLAKÓW, SZCZEGÓLNIE DLA TYCH DZIECI, KTÓRE JECHAŁY TYM ŚRODKIEM LOKOMOCJI PO RAZ PIERWSZY .PANIE, KTÓRE NAS PRZYWITAŁY W ,,MROWISKU" BYŁY JAK ZAWSZE BARDZO MIŁE I UŚMIECHNIĘTE. PO PRZYPOMNIENIU NAM ZASAD BEZPIECZNEGO ZACHOWANIA NA TEJ OGROMNEJ SALI ZABAW, RUSZYLIŚMY WRESZCIE DO SZALONEJ ZABAWY. WSZYSTKIE ATRAKCJE CZEKAŁY NA DZIECI NA SWOIM STARYM MIEJSCU: I CZTEROPIĘTROWA KONSTRUKCJA ZABAWOWA, PEŁNA LABIRYNTÓW, ZJEŻDŻALNI, RUCHOMYCH POMOSTÓW, I BASENY Z PIŁKAMI, I SAMOCHODY, PIŁKI DO SKAKANIA. OPRÓCZ INDYWIDUALNYCH ZABAW, NA PRZEDSZKOLAKÓW CZEKAŁY TEŻ WSPÓLNE ZABAWY PRZYGOTOWANE PRZEZ PANIĄ PROWADZĄCĄ, M.IN. PRZECIĄGANIE LINY, GDZIE PO PRZECIWNYCH KOŃCACH ZNALAZŁY SIĘ DZIEWCZYNKI I CHŁOPCY. W TEJ KONKURENCJI NIE BYŁO PRZEGRANYCH. PIERWSZĄ RUNDĘ WYGRAŁY DZIEWCZYNKI, A DRUGĄ CHŁOPCY. CZAS TAK SZYBKO PŁYNĄŁ, ŻE NIE WIADOMO KIEDY MUSIELIŚMY KOŃCZYĆ FANTASTYCZNĄ ZABAWĘ. TROCHĘ ODPOCZĘLIŚMY PRZY SMACZNYM POCZĘSTUNKU, NA KONIEC ZATAŃCZYLIŚMY ,,CZEKOLADOWY TANIEC" I RUSZYLIŚMY W DROGĘ POWROTNĄ DO PRZEDSZKOLA. WRÓCILIŚMY ZMĘCZENI, ALE W BARDZO DOBRYCH HUMORACH!Lukasz_Skrzypiec, 31-01-2017, odsłon: 781

Gmina Udanin

Unia Europejska

Europejski Fundusz

Społeczny

Kapitał Ludzki

Narodowa Strategia

Spójności

 

Klauzula Informacyjna

( format *.PDF ) - pobierz


Klauzula Informacyjna

( format *.JPG ) - pobierz

 

Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

__________________________________________________________________________