Uroczystości przedszkolne 2020/2021
Zdjęcia grupy

WIZYTA W ,,MROWISKU"

WRESZCIE NADSZEDŁ CZAS NA NASZĄ PIERWSZĄ W TYM ROKU PRZEDSZKOLNĄ WYCIECZKĘ DO UWIELBIANEGO PRZEZ DZIECI ,,MROWISKA" W LEGNICY!

WE WTOREK, 24 STYCZNIA 2017R. PRZED GODZINĄ DZIEWIĄTĄ RANO NASZE PRZEDSZKOLAKI NIE MOGŁY SIĘ DOCZEKAĆ PRZYJAZDU AUTOKARU, KTÓRYM MIELIŚMY WYRUSZYĆ W NIEDALEKĄ PODRÓŻ DO KRAINY ZABAW!

SAMA PRZEJAŻDŻKA AUTOKAREM JUŻ BYŁA WIELKĄ FRAJDĄ DLA PRZEDSZKOLAKÓW, SZCZEGÓLNIE DLA TYCH DZIECI, KTÓRE JECHAŁY TYM ŚRODKIEM LOKOMOCJI PO RAZ PIERWSZY .

PANIE, KTÓRE NAS PRZYWITAŁY W ,,MROWISKU" BYŁY JAK ZAWSZE BARDZO MIŁE I UŚMIECHNIĘTE. PO PRZYPOMNIENIU NAM ZASAD BEZPIECZNEGO ZACHOWANIA NA TEJ OGROMNEJ SALI ZABAW, RUSZYLIŚMY WRESZCIE DO SZALONEJ ZABAWY. WSZYSTKIE ATRAKCJE CZEKAŁY NA DZIECI NA SWOIM STARYM MIEJSCU: I CZTEROPIĘTROWA KONSTRUKCJA ZABAWOWA, PEŁNA LABIRYNTÓW, ZJEŻDŻALNI, RUCHOMYCH POMOSTÓW, I BASENY Z PIŁKAMI, I SAMOCHODY, PIŁKI DO SKAKANIA. OPRÓCZ INDYWIDUALNYCH ZABAW, NA PRZEDSZKOLAKÓW CZEKAŁY TEŻ WSPÓLNE ZABAWY PRZYGOTOWANE PRZEZ PANIĄ PROWADZĄCĄ, M.IN. PRZECIĄGANIE LINY, GDZIE PO PRZECIWNYCH KOŃCACH ZNALAZŁY SIĘ DZIEWCZYNKI I CHŁOPCY. W TEJ KONKURENCJI NIE BYŁO PRZEGRANYCH. PIERWSZĄ RUNDĘ WYGRAŁY DZIEWCZYNKI, A DRUGĄ CHŁOPCY. CZAS TAK SZYBKO PŁYNĄŁ, ŻE NIE WIADOMO KIEDY MUSIELIŚMY KOŃCZYĆ FANTASTYCZNĄ ZABAWĘ. TROCHĘ ODPOCZĘLIŚMY PRZY SMACZNYM POCZĘSTUNKU, NA KONIEC ZATAŃCZYLIŚMY ,,CZEKOLADOWY TANIEC" I RUSZYLIŚMY W DROGĘ POWROTNĄ DO PRZEDSZKOLA. WRÓCILIŚMY ZMĘCZENI, ALE W BARDZO DOBRYCH HUMORACH!

Lukasz_Skrzypiec, 31-01-2017, odsłon: 633