Menu strony
Strona główna
Galeria zdjęć - archiwum
Uroczystości przedszkolne 2020/2021
Filmy
Ogłoszenia
Dokumenty
Wyszukiwarka
Twoje konto
Kontakt
Nauczanie zdalne
Religia
Pedagog
Wznowienie pracy przedszkola
Zdjęcia grupy
Kalendarz uroczystości

Plan współpracy

Zdrowo jem, więcej wiem!

Cała Polska Czyta Dziecom

Bezpieczny Przedszkolak

News : WITAMY NA STRONIE PRZEDSZKOLA W UJEŹDZIE GÓRNYM
WIZYTA W ,,MROWISKU"

WRESZCIE NADSZEDŁ CZAS NA NASZĄ PIERWSZĄ W TYM ROKU PRZEDSZKOLNĄ WYCIECZKĘ DO UWIELBIANEGO PRZEZ DZIECI ,,MROWISKA" W LEGNICY!

WE WTOREK, 24 STYCZNIA 2017R. PRZED GODZINĄ DZIEWIĄTĄ RANO NASZE PRZEDSZKOLAKI NIE MOGŁY SIĘ DOCZEKAĆ PRZYJAZDU AUTOKARU, KTÓRYM MIELIŚMY WYRUSZYĆ W NIEDALEKĄ PODRÓŻ DO KRAINY ZABAW!

SAMA PRZEJAŻDŻKA AUTOKAREM JUŻ BYŁA WIELKĄ FRAJDĄ DLA PRZEDSZKOLAKÓW, SZCZEGÓLNIE DLA TYCH DZIECI, KTÓRE JECHAŁY TYM ŚRODKIEM LOKOMOCJI PO RAZ PIERWSZY .PANIE, KTÓRE NAS PRZYWITAŁY W ,,MROWISKU" BYŁY JAK ZAWSZE BARDZO MIŁE I UŚMIECHNIĘTE. PO PRZYPOMNIENIU NAM ZASAD BEZPIECZNEGO ZACHOWANIA NA TEJ OGROMNEJ SALI ZABAW, RUSZYLIŚMY WRESZCIE DO SZALONEJ ZABAWY. WSZYSTKIE ATRAKCJE CZEKAŁY NA DZIECI NA SWOIM STARYM MIEJSCU: I CZTEROPIĘTROWA KONSTRUKCJA ZABAWOWA, PEŁNA LABIRYNTÓW, ZJEŻDŻALNI, RUCHOMYCH POMOSTÓW, I BASENY Z PIŁKAMI, I SAMOCHODY, PIŁKI DO SKAKANIA. OPRÓCZ INDYWIDUALNYCH ZABAW, NA PRZEDSZKOLAKÓW CZEKAŁY TEŻ WSPÓLNE ZABAWY PRZYGOTOWANE PRZEZ PANIĄ PROWADZĄCĄ, M.IN. PRZECIĄGANIE LINY, GDZIE PO PRZECIWNYCH KOŃCACH ZNALAZŁY SIĘ DZIEWCZYNKI I CHŁOPCY. W TEJ KONKURENCJI NIE BYŁO PRZEGRANYCH. PIERWSZĄ RUNDĘ WYGRAŁY DZIEWCZYNKI, A DRUGĄ CHŁOPCY. CZAS TAK SZYBKO PŁYNĄŁ, ŻE NIE WIADOMO KIEDY MUSIELIŚMY KOŃCZYĆ FANTASTYCZNĄ ZABAWĘ. TROCHĘ ODPOCZĘLIŚMY PRZY SMACZNYM POCZĘSTUNKU, NA KONIEC ZATAŃCZYLIŚMY ,,CZEKOLADOWY TANIEC" I RUSZYLIŚMY W DROGĘ POWROTNĄ DO PRZEDSZKOLA. WRÓCILIŚMY ZMĘCZENI, ALE W BARDZO DOBRYCH HUMORACH!Lukasz_Skrzypiec, 31-01-2017, odsłon: 633

Gmina Udanin

Unia Europejska

Europejski Fundusz

Społeczny

Kapitał Ludzki

Narodowa Strategia

Spójności

 

Klauzula Informacyjna

( format *.PDF ) - pobierz


Klauzula Informacyjna

( format *.JPG ) - pobierz

 

Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

__________________________________________________________________________