Zdjęcia grupa "Motylki"

WITAMY NA STRONIE PRZEDSZKOLA W UJE¬DZIE GÓRNYM

ROK SZKOLNY 2020/2021

WYCIECZKA DO LUBINA

Dnia 16 czerwca wybrali¶my się na kolejn± wycieczkę autokarow±.

Tym razem postanowili¶my zwiedzić Park Wrocławski w Lubinie.

Ponieważ pogoda ostatnio lubi robić nam psikusy, musieli¶my zapewnić sobie ,,dach nad głow±", w razie nagłego deszczu. Tak się składa, że blisko parku znajduje się sala zabaw ,,Mrowisko", więc poł±czyli¶my wycieczkę po parku z zabaw± w tamtejszej sali. Naszych przedszkolaków w ogóle nie musieli¶my namawiać do korzystania z wszelkich propozycji tego ,,magicznego" miejsca. Cała konstrukcja zabawowa wraz z labiryntami, zjeżdżalniami, autami, ruchomymi pomostami... stała dla nich otworem.

Po wspaniałej zabawie powędrowali¶my do parku, gdzie również czekało na nas mnóstwo atrakcji. Poprowadziły nas tam dwie przemiłe panie z ,,Mrowiska", więc byli¶my w każdym miejscu wartym odwiedzenia. Widzieli¶my i żywe zwierzęta, i te, które dawno wyginęły, czyli dinozaury. Mogli¶my zachłysn±ć się ¶wieżym powietrzem, zapachem ro¶lin, zachwycić ¶piewem ptaków...

Aż żal było wracać do przedszkola. Wracali¶my zmęczeni, ale z bagażem wspaniałych przeżyć.

Lukasz_Skrzypiec, 25-06-2016, odsłon: 898

Spójno¶ci