Uroczystości przedszkolne 2019/2020

WYCIECZKA DO LUBINA

Dnia 16 czerwca wybraliśmy się na kolejną wycieczkę autokarową.

Tym razem postanowiliśmy zwiedzić Park Wrocławski w Lubinie.

Ponieważ pogoda ostatnio lubi robić nam psikusy, musieliśmy zapewnić sobie ,,dach nad głową", w razie nagłego deszczu. Tak się składa, że blisko parku znajduje się sala zabaw ,,Mrowisko", więc połączyliśmy wycieczkę po parku z zabawą w tamtejszej sali. Naszych przedszkolaków w ogóle nie musieliśmy namawiać do korzystania z wszelkich propozycji tego ,,magicznego" miejsca. Cała konstrukcja zabawowa wraz z labiryntami, zjeżdżalniami, autami, ruchomymi pomostami... stała dla nich otworem.

Po wspaniałej zabawie powędrowaliśmy do parku, gdzie również czekało na nas mnóstwo atrakcji. Poprowadziły nas tam dwie przemiłe panie z ,,Mrowiska", więc byliśmy w każdym miejscu wartym odwiedzenia. Widzieliśmy i żywe zwierzęta, i te, które dawno wyginęły, czyli dinozaury. Mogliśmy zachłysnąć się świeżym powietrzem, zapachem roślin, zachwycić śpiewem ptaków...

Aż żal było wracać do przedszkola. Wracaliśmy zmęczeni, ale z bagażem wspaniałych przeżyć.

Lukasz_Skrzypiec, 25-06-2016, odsłon: 789