Uroczystości przedszkolne 2019/2020

WYCIECZKA DO WIOSKI INDIAŃSKIEJ

11 czerwca 2015 r.Motylki i Biedronki z naszego przedszkola odbyły niezwykłą podróż do Wioski Indiańskiej znajdującej się na obrzeżach Wrocławia.

Na czas pobytu cała grupa przyodziana w opaski z pomarańczowym piórkiem, otrzymała miano ,,Szalonych Biedronek".

Po parku oprowadzała nas przemiła pani ,,Indianka" .

Tego dnia wioska aż tętniła życiem, ale dzięki doskonałej organizacji i świetnie przygotowanym przewodnikom każda grupa chodziła swoim torem.

Ze śpiewem na ustach wędrowaliśmy na czele z naszą sympatyczną Pocahontas wyznaczonym szlakiem, pokonując różne przeszkody i spotykając po drodze wiele atrakcji. A oto niektóre z nich: strzelanie z łuku do tarczy, spinanie się po linach na dość sporą górę, znajdowanie ukrytych w przeróżnych miejscach fotografii zwierząt, a na deser - spotkanie z wodzem- prawdziwym Indianinem.

Wracaliśmy do przedszkola zmęczeni, ale pełni niesamowitych przeżyć i z bagażem fantastycznych wspomnień.

Lukasz_Skrzypiec, 07-07-2015, odsłon: 932