Uroczystości przedszkolne 2019/2020

WYJAŚNIENIE DOTYCZĄCE WZORU UMOWY O ŚWIADCZENIE USŁUG PRZEZ PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W UJEŹDZIE GÓRNYM

Wójt Gminy Udanin wyjaśnia, że opłaty za nieobecność dziecka w przedszkolu nie pobiera się w przypadku nieobecności dziecka spowodowanej chorobą tylko na podstawie dokumentu wydanego przez lekarza, szpital lub sanatorium.

Oświadczenie rodzica o chorobie dziecka nie stanowi podstawy do zwrotu wniesionej opłaty za czas nieobecności dziecka w przedszkolu.

Wzór umowy dopuszcza zadeklarowanie przez rodzica stałych godzin korzystania przez dziecko z usług przedszkola, w przedziale których dziecko będzie przyprowadzane i odbierane z przedszkola.

Nie przewiduje się zmiany terminu wnoszenia opłat za przedszkole, określonego na 15 dzień miesiąca z uwagi na konieczność zapewnienia terminowego dokonywania rozliczeń opłat wnoszonych za przedszkole przez administrację szkolną.

Wójt Gminy
Teresa Olkiewicz