ZABAWA ANDRZEJKOWA 2016

,,Dziś cień wosku ci ukaże, co ci życie niesie w darze"

Andrzejki są tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. W odległych czasach wierzono, że dzień 30 listopada, otwiera drzwi do nieznanej przyszłości. Dziś  Andrzejki są świetnym pomysłem na wesołą zabawę przy muzyce i wróżbach. W naszym przedszkolu andrzejkowe wróżby odbyły się w piątek 25 listopada. Atmosfera od samego rana była gorąca. Dzieci podekscytowane nie mogły doczekać się rozpoczęcia zabawy.  Mogły poznać swoją przyszłość, imię ukochanej/ukochanego i dowiedzieć się, co może zdarzyć się w ich życiu w niedalekiej przyszłości.  Wiele radości sprawiły dzieciom także tańce oraz słodki poczęstunek. Andrzejkowe spotkanie zachowało swój tajemniczy urok i magię. Ciekawe czy komuś sprawdzą się andrzejkowe przepowiednie....

Lukasz_Skrzypiec, 29-11-2016, odsłon: 248