ZAPRASZAMY DO PRZEDSZKOLA

Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat...       Robert Fulghum

1 WRZEŚNIA ZAPRASZAMY NA ROZPOCZĘCIE

ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2016-2017.

Wszystkim dzieciom życzymy jak najwięcej sukcesów, zapału i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy. Niech nauka poprzez zabawę sprawia Wam dużo radości, a przedszkole niech się stanie drugim domem, do którego będziecie przychodzić z ochotą i radością. Jesteśmy przekonani, że wspólnie spędzony czas będzie pełen uśmiechu, zabawy, niezapomnianych przygód i wspaniałych przeżyć. Choć na początku nie zawsze jest wesoło, zwłaszcza maluszkom, to dołożymy wszelkich starań i wiele serca, aby uśmiech zawsze gościł na twarzach dzieci, a rodzice byli dumni ze swoich pociech. Zachęcamy do współpracy i zaangażowania na rzecz przedszkola, jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i pomysły dotyczące pracy placówki. Razem z rodzicami chcemy stworzyć jak najlepsze warunki zabawy i nauki dla naszych podopiecznych.

WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA:

-OBUWIE ZMIENNE

-KALOSZE

-PODPISANY MAŁY RĘCZNIK

-UBRANIA NA PRZEBRANIE W PODPISANYM WORECZKU

-KUBECZEK, PASTA, SZCZOTECZKA (PODPISANE)

-2 PACZKI CHUSTECZEK MOKRYCH

-2 PACZKI CHUSTECZEK HIGIENICZNYCH