Menu strony
Strona główna
Galeria zdjęć
Filmy
Dokumenty
Ogłoszenia
Download
Wyszukiwarka
Twoje konto
Kontakt
Kalendarz uroczystości

Plan współpracy

Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
News : WITAMY NA STRONIE PRZEDSZKOLA W UJEŹDZIE GÓRNYM
,,KUBA WIERCIPIĘTA”

31 maja gościliśmy w przedszkolu  Teatr Lalek z Gorzowa z przedstawieniem ,, Kuba Wiercipięta”  Na początku przedstawienia  odbyła się rozmowa  na  temat teatru lalek, scenografii oraz wyposażenia. Sam spektakl dostarczył  dzieciom dużo radości i pozytywnych emocji.  Dzieci słusznie  odebrały przesłanie bajki rozróżniając dobro od  zła  i zrozumiały sens dochowania tajemnicy i niesienia pomocy. Na koniec przedszkolaki podziękowały aktorom gorącymi  długimi oklaskami.Czytaj więcej (dodano: 04-06-2012, odsłon: 1521)
Strażak z Państwowej Straży Pożarnej w naszym Przedszkolu

Dnia 29 maja odwiedził nasze przedszkole niecodzienny gość. Był nim strażak z Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze. W trakcie spotkania przedszkolaki dowiedziały się jak wygląda praca strażaka i jak należy zachować się w czasie pożaru. Dzieci miały możliwość z bliska podziwiać wyposażenie umundurowania bojowego, a nawet jego przymierzenia.

 

Zobacz Galerię FotoCzytaj więcej (dodano: 01-06-2012, odsłon: 1204)
Z wizytą w „Sielskiej Zagrodzie”

28 maja 2012 odbyła się wycieczka do Kiełczowa niedaleko Wrocławia . Wizyta przedszkolaków rozpoczęła się spacerem wokół zagrody, dzieci mogły pobudzać zaciekawienie krajobrazem przyrodniczym. Zobaczyliśmy mini zoo, a w nim zwierzęta znane i lubiane: klacz Gwiazdę i jej syna Kusego, krowę Lusię, bociana Kajtka, kózki Maję, Nadię i Ratię, koguta Szoguna ...

 

Zobacz Galerię FotoCzytaj więcej (dodano: 01-06-2012, odsłon: 1370)
Przedszkolaki w Gimnazjum w Ujeździe Górnym

3 kwietnia 2012r. przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatralne pt. ,,Kopciuszek” przygotowane przez gimnazjalistów. Uczniowie kl .IIIc pod opieką pani M. Sochy przedstawili współczesne ujęcie znanej baśni o biednym Kopciuszku, który po wielu perypetiach znalazł wielką miłość.

 

Przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały przedstawienie o czym świadczyła ogromna aktywność dzieci w czasie konkursu przygotowanego po przedstawieniu specjalnie dla maluchów. Każdy z widzów został nagrodzony słodkim upominkiem.Czytaj więcej (dodano: 01-06-2012, odsłon: 2126)
Przedszkolaki odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną w Ujeździe Górnym

Dla wielu z nich, była to pierwsza wizyta w domu, gdzie „mieszka książka”. Podczas spotkania dzieci miały okazję zapoznać się z pracą pani bibliotekarki, pooglądać książeczki przeznaczone dla nich. Takie spotkania umożliwiają maluchom bezpośredni kontakt z książką. Dzieci zaniosły do biblioteki wykonane przez siebie ilustracje przedstawiające bohaterów z ulubionych książek.(dodano: 01-06-2012)
INFORMACJA O WYNIKACH REKRUTACJI

W związku z zakończeniem rekrutacji do przedszkola w Ujeździe Górnym  i udziału w projekcie pn. ”Nowe przedszkole w Gminie Udanin”, Komisja Rekrutacyjna w dniu 29 maja br. zakwalifikowała następującą ilość dzieci:

  

 

 Lista dzieci zakfalifikowanych do przedszkola w Ujeździe Górnym

 

 Lista dzieci zakfalifikowanych do przedszkola w Ujeździe GórnymCzytaj więcej (dodano: 30-05-2012, odsłon: 1121)
SPOTKANIE INFORMACYJNE

                                Uwaga Rodzice !

 

W dniu 10 maja o godz. 15.30 odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci , które od września 2012 roku będą uczęszczać do Przedszkola Samorządowego w Ujeździe Górnym.

 

Serdecznie zapraszamy !
Dyrektor ZSP Bożena Basa(dodano: 08-05-2012)
Rekrutacja uzupełniająca do przedszkola w Ujeździe Górnym

Wójt Gminy Udanin informuje, iż z  dniem 7 maja  br. rozpoczyna się rekrutacja uzupełniająca do przedszkola w Ujeździe Górnym.  Nabór prowadzony będzie do dnia 19 maja br. Wszelkie informacje na temat zasad rekrutacji wraz z niezbędnymi dokumentami  dostępne są w:

 

 

 

Biurze Projektu (Gminne Centrum Informacji),
Udanin 86B
Tel. 76/ 870-93-75
oraz na stronie internetowej
www.udanin.pl
www.przedszkoleudanin.pl

 

Wymagane dokumenty :

 

Deklaracja

Karta Zgłoszenia

Oświadczenie - o wysokości dochodu

Regulamin

Oświadczenie uczestnika – zgoda na przetwarzanie danych osobowych

 

W Biurze Projektu będę przyjmowane tylko kompletne dokumenty, zawierające wszystkie niezbędne załączniki.(dodano: 07-05-2012)
KONKURS WIELKANOCNY ROZSTRZYGNIĘTY

W dniu 23.03.2012r odbyło się rozstrzygnięcie ,,Konkursu Wielkanocnego”. Dzieci dostarczyły wiele prac wykonanych różnymi technikami. Były to m.in. palmy, kolorowe stroiki, pisanki oraz inne ozdoby wielkanocne. Na konkurs wpłynęło 30 prac. Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie, wszystkie prace były przepiękne. Komisja oceniająca stanęła przed trudnym zadaniem.

 

Zobacz Galerię FotoCzytaj więcej (dodano: 29-03-2012, odsłon: 2328)
SERDECZNIE PODZIĘKOWANIA

 PODZIĘKOWANIA

 

P r z e d s z k o l a k i   s e r d e c z n i e   d z i ę k u j ą    

r o d z i c o m ,   k t ó r z y   2 1 . 0 3 . 2 0 1 2 r   p o m o g l i  

u p o r z ą d k o w a ć  p l a c  z a b a w   o r a z     t e r e n  

w o k ó ł   p r z e d s z k o l a .  

 

 

D z i ę k u j e m y   p a ń s t w u  

A .   W .     W i ą c e k ,   p a n u   P .   Ś l e d z i ń s k i e m u   o r a z    

p a n i   B .   K o z ł o w s k i e j   i   j e j   s y n o m   M i c h a ł o w i   i   M a t e u s z o w iCzytaj więcej (dodano: 28-03-2012, odsłon: 1361)

 Strony:  <<  <  11  12  13  14  15  16  (17)  18  19  20  >  >>

Gmina Udanin

Unia Europejska

Europejski Fundusz

Społeczny

Kapitał Ludzki

Narodowa Strategia

Spójności

__________________________________________________________________________