Menu strony
Strona główna
Galeria zdjęć - archiwum
Uroczystości przedszkolne 2019/2020
Filmy
Ogłoszenia
Dokumenty
Wyszukiwarka
Twoje konto
Kontakt
Nauczanie zdalne
Religia
Pedagog
Wznowienie pracy przedszkola
Kalendarz uroczystości

Plan współpracy

Zdrowo jem, więcej wiem!

Cała Polska Czyta Dziecom

Bezpieczny Przedszkolak

News : WITAMY NA STRONIE PRZEDSZKOLA W UJEŹDZIE GÓRNYM
KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

16 grudnia 2012r. w szkole w Udaninie odbył się KIERMASZ ŚWIĄTECZNY, na którym po raz pierwszy znalazło się stoisko naszego przedszkola. Na kiermaszu wystawiliśmy prace, które dzieci wraz z rodzicami wykonały w ramach konkursu bożonarodzeniowego. Nasze  stoisko zachęcało różnorodnością ozdób świątecznych, stroików oraz smacznych ciast przygotowanych przez rodziców. Gorąco dziękujemy rodzicom zaangażowanym w pomoc przy obsłudze stoiska.Czytaj więcej (dodano: 08-04-2013, odsłon: 2509)
KARNAWAŁ 2013

5 lutego 2013r  w świetlicy w Ujeździe Górnym odbył się tradycyjny bal karnawałowy dla dzieci z naszego przedszkola. Dzieci wystąpiły w różnorodnych przebraniach – pojawiły się postacie z bajek, zwierzęta, przedstawiciele charakterystycznych zawodów. Powodzeniem cieszyły się pląsy w parach, w mniejszych i większych grupkach, także zabawy taneczne jak „pociąg” czy „kaczuszki” oraz konkursy. Było wesoło i kolorowo. W balu brały udział również dzieci, które opuściły już mury naszego przedszkola oraz przyszłe przedszkolaki. Podczas balu dzieci bawiły się ze swoimi paniami, rodzicami oraz  prowadzącymi – zespołem ,,ALE HECA”Czytaj więcej (dodano: 08-04-2013, odsłon: 2430)
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

18 stycznia 2013r na świetlicy w Ujeździe Górnym odbyła się uroczystość z okazji ,,Dnia  Babci i Dziadka”. Wszystkich przybyłych gości przywitała Pani Dyrektor . Następnie  dzieci przedstawiły programy artystyczne dla swoich kochanych Babć i Dziadków. Z przejęciem śpiewały piosenki, recytowały wiersze i pięknie tańczyły. Dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom własnoręcznie przygotowane laurki. Po programie artystycznym wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Zachwyceni występem Babcie i Dziadkowie nie szczędzili wnukom w tym dniu uścisków i buziaków.Czytaj więcej (dodano: 08-04-2013, odsłon: 1529)
ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU

Kolejny raz przedszkolaki przeniosły się w zaczarowany świat magii i wróżb. W piątek 28 listopada 2012r w placówce zorganizowano tradycyjne andrzejki. Na uroczystości pojawiły się "Andrzejkowe wróżki", które przy pomocy rekwizytów przepowiadały dzieciom przyszłość, m.in. jaki zawód będą wykonywać, gdzie udadzą się w podróż, czy też czego powinny się wystrzegać. Nie zabrakło ustawiania bucików i tradycyjnego lania wosku. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały zabawy przy piosenkach z repertuaru dziecięcego oraz słodki poczęstunek. Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i emocji.(dodano: 08-04-2013)
ŚLUBOWANIE PRZEDSZKOLAKÓW


8 listopada był bardzo ważnym dniem zarówno dla dzieci jak i dla rodziców z  naszego przedszkola. Tego dnia odbyło się PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.

Dzieci zaprezentowały bogaty program artystyczny, którym udowodniły, że są gotowe, aby zostać wzorowymi przedszkolakami. Pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Występy były nagradzane przez rodziców gromkimi brawami. Po uroczystym ślubowaniu złożonym nie tylko przez dzieci, ale także przez rodziców i panie nauczycielki nadszedł moment pasowania. Każdy przedszkolak został dotknięty magiczną kredką oraz otrzymał pamiątkowy dyplom. Po części oficjalnej dzieci udały się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.Czytaj więcej (dodano: 08-04-2013, odsłon: 2079)
PRZEDSZKOLAKI W TEATRZE

23 października 2012 r. po raz kolejny odwiedziliśmy Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu, gdzie obejrzeliśmy piękną opowieść pt.: "Bajka o szczęściu". Tematem bajki jest niezwykła przyjaźń i przywiązanie staruszka do zwierząt, które sprzedał dla mało znaczących przedmiotów. Aby je odzyskać wyruszył w drogę, gotów oddać nawet własne życie... Ale jak to w życiu bywa, wszystko dobrze się kończy. Dla większości przedszkolaków była to pierwsza wizyta w teatrze. Dzieci świetnie odnalazły się nowej sytuacji i były bardzo zadowolone .(dodano: 20-11-2012)
WYJAŚNIENIE DOTYCZĄCE WZORU UMOWY O ŚWIADCZENIE USŁUG PRZEZ PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W UJEŹDZIE GÓRNYM

Wójt Gminy Udanin wyjaśnia, że opłaty za nieobecność dziecka w przedszkolu nie pobiera się w przypadku nieobecności dziecka spowodowanej chorobą tylko na podstawie dokumentu wydanego przez lekarza, szpital lub sanatorium.

 

Oświadczenie rodzica o chorobie dziecka nie stanowi podstawy do zwrotu wniesionej opłaty za czas nieobecności dziecka w przedszkolu.Czytaj więcej (dodano: 30-10-2012, odsłon: 1553)
Projekt „Nowe przedszkole w Gminie Udanin” zakończony!

W dniu 24 października 2012r. zakończył się projekt „ Nowe Przedszkole w Gminie Udanin”, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu  Społecznego, który był realizowany przez Gminę Udanin od 25 października 2010r.  Wartość całkowita projektu, wynikająca z podpisanej umowy wynosi  1 127 118,09 zł.,  kwota dotacji  1 014 406,28 zł., natomiast  wkład  własny Gminy Udanin wyniósł 112 711.81 zł.Czytaj więcej (dodano: 26-10-2012, odsłon: 1478)
SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA RODZICÓW DZIECI

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Udaninie informuje, że w dniu 26.października (piątek) o godz. 16.00 w Zespole Szkolno –Przedszkolnym odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola w Ujeździe Górnym.(dodano: 25-10-2012)
WZÓR UMOWY O ŚWIADCZENIE USŁUG

ZARZĄDZENIE Nr 0050.57.2012
Wójta Gminy Udanin

z dnia 22 października 2012 roku
w sprawie ustalenia wzoru umowy o świadczenie usług udzielanych przez Przedszkole Samorządowe

w Ujeździe Górnym

 

* UMOWA O ŚWIADCZENIE USŁUG *(dodano: 23-10-2012)

 Strony:  <<  <  12  13  14  15  16  17  (18)  19  20  21  >  >>

Gmina Udanin

Unia Europejska

Europejski Fundusz

Społeczny

Kapitał Ludzki

Narodowa Strategia

Spójności

 

Klauzula Informacyjna

( format *.PDF ) - pobierz


Klauzula Informacyjna

( format *.JPG ) - pobierz

 

Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

__________________________________________________________________________