Menu strony
Strona główna
Galeria zdjęć - archiwum
Uroczystości przedszkolne 2019/2020
Filmy
Ogłoszenia
Dokumenty
Wyszukiwarka
Twoje konto
Kontakt
Nauczanie zdalne
Religia
Pedagog
Wznowienie pracy przedszkola
Kalendarz uroczystości

Plan współpracy

Zdrowo jem, więcej wiem!

Cała Polska Czyta Dziecom

Bezpieczny Przedszkolak

News : WITAMY NA STRONIE PRZEDSZKOLA W UJEŹDZIE GÓRNYM
SPOTKANIE RODZICÓW PRZEDSZKOLAKÓW

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Udaninie informuje, że w dniu 18 października (czwartek) o godz. 16.00  w Zespole Szkolno –Przedszkolnym odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola w Ujeździe Górnym.

 

W związku z wolnymi miejscami w placówce przedszkolnej, na spotkanie mogą przybyć również rodzice, którzy są zainteresowani zapisaniem swojego dziecka do przedszkola w Ujeździe Górnym.(dodano: 18-10-2012)
WARSZTATY Z LOGOPEDĄ

W dniu 27 września w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Udaninie odbył się warsztat z logopedą, skierowany do rodziców dzieci z przedszkola w Ujeździe Górnym. Było to kolejne i zarazem ostatnie działanie skierowane bezpośrednio do rodziców przedszkolaków w ramach projektu „Nowe przedszkole w Gminie Udanin”. Warsztat poprowadziła Pani Zofia Pokorska, logopeda z wieloletnim doświadczeniem.

  Zobacz Galerię FotoCzytaj więcej (dodano: 02-10-2012, odsłon: 1611)
WARSZTATY DLA RODZICÓW DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH DO PRZEDSZKOLA

W dniu 27 września 2012r. (czwartek) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Udaninie

o godz. 16:15 odbędą się warsztaty z logopedą, skierowane do rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola w Ujeździe Górnym.

Na warsztatach zostanie omówiona tematyka związana m.in.:

z rolą rodziców w kształtowaniu komunikacji językowej dziecka.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców !!!(dodano: 21-09-2012)
WITAMY PO WAKACJACH !

Nowy rok przedszkolny 2012-2013 rozpoczęliśmy 3 września. Od samego rana w przedszkolu panował gwar. Niektóre dzieci z uśmiechem wracały  po wakacyjnej przerwie. Bardzo podobały im się nowe , wspaniałe zabawki, sprzęty do ćwiczeń, książeczki i inne pomoce dydaktyczne. Chętnie uczestniczyły w zabawach i zajęciach.Czytaj więcej (dodano: 07-09-2012, odsłon: 1921)
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU

Informujemy, że 28 czerwca 2012r. (czwartek) o godz.10.00

odbędzie się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego.

 Jednocześnie przypominamy, że sierpień w naszym przedszkolu jest miesiącem wakacyjnym.(dodano: 22-06-2012)
RODZINNY PIKNIK W PRZEDSZKOLU

1 czerwca 2012 r. odbył się w przedszkolu  piknik, łączący  3 ważne wydarzenia: Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka.Uroczystość rozpoczęła się programem artystycznym przygotowanym   dla rodziców  przez dzieci, po którym każde dziecko otrzymało paczkę pełną słodkości. Następnie wszyscy udali się na poczęstunek, przygotowany dzięki pomocy mam, które upiekły pyszne ciasta i tatusiów, którzy przygotowali kiełbaski z grilla.

 

Zobacz Galerię FotoCzytaj więcej (dodano: 22-06-2012, odsłon: 1391)
,,KUBA WIERCIPIĘTA”

31 maja gościliśmy w przedszkolu  Teatr Lalek z Gorzowa z przedstawieniem ,, Kuba Wiercipięta”  Na początku przedstawienia  odbyła się rozmowa  na  temat teatru lalek, scenografii oraz wyposażenia. Sam spektakl dostarczył  dzieciom dużo radości i pozytywnych emocji.  Dzieci słusznie  odebrały przesłanie bajki rozróżniając dobro od  zła  i zrozumiały sens dochowania tajemnicy i niesienia pomocy. Na koniec przedszkolaki podziękowały aktorom gorącymi  długimi oklaskami.Czytaj więcej (dodano: 04-06-2012, odsłon: 1731)
Strażak z Państwowej Straży Pożarnej w naszym Przedszkolu

Dnia 29 maja odwiedził nasze przedszkole niecodzienny gość. Był nim strażak z Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze. W trakcie spotkania przedszkolaki dowiedziały się jak wygląda praca strażaka i jak należy zachować się w czasie pożaru. Dzieci miały możliwość z bliska podziwiać wyposażenie umundurowania bojowego, a nawet jego przymierzenia.

 

Zobacz Galerię FotoCzytaj więcej (dodano: 01-06-2012, odsłon: 1382)
Z wizytą w „Sielskiej Zagrodzie”

28 maja 2012 odbyła się wycieczka do Kiełczowa niedaleko Wrocławia . Wizyta przedszkolaków rozpoczęła się spacerem wokół zagrody, dzieci mogły pobudzać zaciekawienie krajobrazem przyrodniczym. Zobaczyliśmy mini zoo, a w nim zwierzęta znane i lubiane: klacz Gwiazdę i jej syna Kusego, krowę Lusię, bociana Kajtka, kózki Maję, Nadię i Ratię, koguta Szoguna ...

 

Zobacz Galerię FotoCzytaj więcej (dodano: 01-06-2012, odsłon: 1525)
Przedszkolaki w Gimnazjum w Ujeździe Górnym

3 kwietnia 2012r. przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatralne pt. ,,Kopciuszek” przygotowane przez gimnazjalistów. Uczniowie kl .IIIc pod opieką pani M. Sochy przedstawili współczesne ujęcie znanej baśni o biednym Kopciuszku, który po wielu perypetiach znalazł wielką miłość.

 

Przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały przedstawienie o czym świadczyła ogromna aktywność dzieci w czasie konkursu przygotowanego po przedstawieniu specjalnie dla maluchów. Każdy z widzów został nagrodzony słodkim upominkiem.Czytaj więcej (dodano: 01-06-2012, odsłon: 2293)

 Strony:  <<  <  13  14  15  16  17  18  (19)  20  21  22  >  >>

Gmina Udanin

Unia Europejska

Europejski Fundusz

Społeczny

Kapitał Ludzki

Narodowa Strategia

Spójności

 

Klauzula Informacyjna

( format *.PDF ) - pobierz


Klauzula Informacyjna

( format *.JPG ) - pobierz

 

Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

__________________________________________________________________________