Menu strony
Strona główna
Galeria zdjęć
Filmy
Dokumenty
Ogłoszenia
Download
Wyszukiwarka
Twoje konto
Kontakt
Kalendarz uroczystości

Plan współpracy

Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
News : WITAMY NA STRONIE PRZEDSZKOLA W UJEŹDZIE GÓRNYM
ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU

Andrzejki to wieczór wróżb .Wtedy to dziewczynki , a nawet chłopcy ,chcą dowiedzieć się o swoim przyszłym losie. Zwyczaj wróżenia w wieczór andrzejkowy znany jest od bardzo dawna. Pamiętajmy jednak , że wróżba to zabawa i nie należy traktować jej poważnie, chociaż nie jest wykluczone, że może się spełnić.

 

Zobacz Galerię Foto

 

                                                                 W przedszkolu zabawa 
                                                                 Andrzejek to czas
                                                                 Niech magia i wróżba 
                                                                 Królują wśród nas.
                                                                 Już zaczynamy , już nie czekamy
                                                                 Zabawa dalej ,start….Czytaj więcej (dodano: 02-12-2011, odsłon: 2845)
FELEK KARTOFELEK

Felek kartofelek to tytuł przedstawienia zaprezentowanego w przedszkolu 18 listopada 2011r. przez aktorów z TEATRU LALEK z Gorzowa. Przedszkolaki obejrzały spektakl oparty na bliskim kontakcie aktora z dzieckiem. Było to przedstawienie nie tylko do oglądania, ale też do emocjonalnego przeżywania przez dziecko. Mały widz mógł bohaterowi pomóc, przeszkodzić, podzielić się własną pomysłowością.

 

Zobacz Galerię FotoCzytaj więcej (dodano: 02-12-2011, odsłon: 2317)
WARSZTATY DLA RODZICÓW - PODSUMOWANIE

W dniu 14 listopada  br. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Udaninie odbył się drugi planowany warsztat z psychologiem dla rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola w Ujeździe Górnym. 

               

 

W warsztacie udział wzięli licznie przybyli rodzice przedszkolaków, Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego, karda dydaktyczna przedszkola, kadra zarządzająca projektem „Nowe przedszkole w Gminie Udanin”. Spotkanie ponownie  poprowadziła psycholog Pani Hanna Wanzel z Centrum Psychologii Senito z siedzibą w Kluczborku.

 

Zobacz Galerię FotoCzytaj więcej (dodano: 18-11-2011, odsłon: 1324)
WARSZTATY DLA RODZICÓW

 

W A R S Z T A T Y   D L A   R O D Z I C Ó W   D Z I E C I  

U C Z Ę S Z C Z A J Ą C Y C H   D O   P R Z E D S Z K O L A   W  

U J E Ź D Z I E   G Ó R N Y M

 

W dniu 14 listopada (poniedziałek) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Udaninie o godz. 16:00 odbędą się warsztaty z psychologiem, skierowane do rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola w Ujeździe Górnym.


Na warsztatach zostanie omówiona m.in.: rola  i waga pracy rodzica nad kształtowaniem pozytywnych zachowań u dziecka, wyznaczanie „zdrowych granic”, zagospodarowanie czasu wolnego oraz samodzielność dziecka.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodzicówCzytaj więcej (dodano: 07-11-2011, odsłon: 1475)
PRZYWOZY 5 - LATKÓW DO PRZEDSZKOLA W UJEZDZIE GÓRNYM

 

  

ZOBACZ ROZKŁAD (PDF)

 

Najnowsza wersja bezpłatnej przeglądarki dokumentów zapisanych w popularnym formacie Adobe Portable Document Format - PDF jest do pobrania * kliknij tu *(dodano: 31-08-2011)
DOWOZY 5 - LATKÓW DO PRZEDSZKOLA W UJEZDZIE GÓRNYM

 

  

ZOBACZ ROZKŁAD (PDF)

 

Najnowsza wersja bezpłatnej przeglądarki dokumentów zapisanych w popularnym formacie Adobe Portable Document Format - PDF jest do pobrania * kliknij tu *(dodano: 31-08-2011)
INFORMACJA DLA RODZICÓW NOWYCH PRZEDSZKOLAKÓW

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego informuje, że dzieci, które rozpoczną edukację przedszkolną  w przedszkolu  w Ujeździe Górnym z dniem 1 września br. mają możliwość zapoznania się z placówką przedszkolną  w godzinach od 10.00 do 12.00 do dnia 31 sierpnia br. Szczegółowych informacji w zakresie spraw organizacyjnych udziela kadra przedszkola pod numerem telefonu 76/ 874-02-15(dodano: 25-08-2011)
WYNIKI REKRUTACJI UZUPEŁNIAJĄCEJ DO PRZEDSZKOLA W UJEŹDZIE GÓRNYM

W wyniku zakończonej rekrutacji  uzupełniającej do przedszkola i udziału
w projekcie pn. „Nowe przedszkole w Gminie Udanin”, do przedszkola w Ujeździe Górnym zakwalifikowały się następujące osoby ...

  

Zobacz listę JCzytaj więcej (dodano: 15-07-2011, odsłon: 2768)
PRZEDSZKOLAKI WE WROCŁAWSKIM ZOO

28 czerwca br. przedszkolaki z Ujazdu Górnego wraz z opiekunami zwiedzali wrocławskie ZOO. Jednodniową wycieczkę  zorganizowała  firma Zawisza Bartosz Dziweńka z siedzibą w Legnicy, która złożyła najkorzystniejszą ofertę w odpowiedzi na zapytanie ofertowe ogłoszone przez gminę Udanin. Zorganizowana wycieczka w ramach projektu przyniosła maluchom wiele pozytywnych wrażeń i emocji. Słoneczna pogoda sprzyjała wędrówkom po ZOO , a szczególnym zainteresowaniem dzieci cieszyły się żyrafy, słonie, zebry oraz foki. Pomimo zmęczenia, dzieci szczęśliwe wróciły do swoich domów ...

 

Zobacz Galerię FotoCzytaj więcej (dodano: 08-07-2011, odsłon: 2539)
PIKNIK W PRZEDSZKOLU

Dnia 16 czerwca br. w Przedszkolu w Ujeździe Górnym odbył się piknik z udziałem rodziców wszystkich przedszkolaków. Uroczystość rozpoczął występ dzieci, które wykonały piosenki i wiersze z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Następnie wszyscy udali się na plac przed przedszkolem, gdzie czekał poczęstunek przygotowany przy pomocy mam, które upiekły pyszne ciasta. Każdy z uczestników mógł posilić się również kiełbaską z grilla. Oczywiście dla dzieci przygotowany był szereg atrakcji i zabaw na świeżym powietrzu. Impreza rodzinna przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał paczkę wypełnioną słodkościami z okazji minionego Dnia Dziecka. Piknik był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Zobacz Galerię FotoCzytaj więcej (dodano: 22-06-2011, odsłon: 2849)

 Strony:  <<  <  12  13  14  15  16  17  18  (19)  20  21  >  >>

Gmina Udanin

Unia Europejska

Europejski Fundusz

Społeczny

Kapitał Ludzki

Narodowa Strategia

Spójności

__________________________________________________________________________