Menu strony
Strona główna
Zdjęcia grupa "Motylki"
Zdjęcia grupa "Biedronki"
Filmy
Ogłoszenia
Dokumenty
Wyszukiwarka
Twoje konto
Nauczanie zdalne gr."Biedronki"4-5-latki
Nauczanie zdalne gr. "Motylki" 3-4-latki
Wznowienie pracy przedszkola
Deklaracja dostępności
Kontakt
Zdrowy przedszkolak

Książka moim przyjacielem


Bezpieczny Przedszkolak

WITAMY NA STRONIE PRZEDSZKOLA W UJEŹDZIE GÓRNYM

ROK SZKOLNY 2020/2021

WYCIECZKA DO ZOO

W dniu 18.06.2013r. przedszkolaki wraz ze swoimi paniami wybrały się do Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu. Podczas wycieczki dzieci zobaczyły i poznały wiele ciekawych gatunków zwierząt. Zachwycały się wielkością słoni, zwinnością małpek, a także urodą kucyków. W ZOO przedszkolaki czuły się bardzo swobodnie, chętnie spacerowały i chciały zobaczyć jak najwięcej.

 

Pobyt w Ogrodzie Zoologicznym dostarczył im wielu nowych wrażeń i radości, był dla nich wspaniałą lekcją przyrody przeżytą w ciekawym i atrakcyjnym miejscu.

Zobacz Galerię Foto(dodano: 26-06-2013)
DNI OTWARTE W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W UJEŹDZIE GÓRNYM

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej, to przełomowy moment w życiu dziecka i jego rodziców. Stanowi on często pierwszą okazję do kontaktu z grupą społeczną. Aby ułatwić dzieciom proces przyszłej adaptacji i już teraz zapoznać z nowym miejscem, jakim jest nasze przedszkole.

 

Zapraszamy 24-26 czerwca 2013r na dni otwarte !(dodano: 19-06-2013)
III PIKNIK RODZINNY W PRZEDSZKOLU

W dniu 29 czerwca 2013 r. w naszym Przedszkolu  po raz trzeci odbył się  Piknik rodzinny. W Pikniku wzięły udział dzieci wraz ze swoimi rodzinami. Uroczystość rozpoczęła się  występem przedszkolaków, które wierszykami i piosenkami uczciły Dzień Matki, Dzień  Dziecka i Dzień Ojca Wiele atrakcji czekało tego dnia na dzieci i ich rodziców. Zabawy plastyczne , malowanie buziek, ogromne bańki mydlane to tylko niektóre z niespodzianek przygotowanych dla dzieci. Rodzice upiekli domowe ciasta i kiełbaski z grilla. Pogoda i humory dopisały więc wszyscy bawili się doskonale.

Zobacz Galerię Foto(dodano: 19-06-2013)
ZAPISY DZIECI DO PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W UJEŹDZIE GÓRNYM

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Udaninie informuje, że trwaja zapisy do Przedszkola Samorządowego w Ujeździe Górnym. 

Przyjmujemy dzieci od 2,5 - do 4 lat. 

Zapraszamy Rodziców lub prawnych opiekunów wraz z dziećmi.

 

Zapisu dokonuje się na podstawie Aktu Urodzenia Dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość dziecka.

 

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA  

 

Kontakt telefoniczny: 76/874-02-15
Dyrektor ZSP w Udaninie
Bożena Basa(dodano: 09-04-2013)
WYNIKI KONKURSU WIELKANOCNEGO

W dniu 22.03.2013 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygniecie ,,Konkursu Wielkanocnego”, adresowanego do przedszkolaków i ich rodziców. Dzieci dostarczyły wiele prac wykonanych różnymi technikami. Były tam m. in. palmy, kolorowe stroiki, koszyczki, oraz inne ozdoby wielkanocne. Dziękujemy serdecznie za udział w naszym konkursie.

 

Regulamin konkursu na ozdobę wielkanocnąCzytaj więcej (dodano: 08-04-2013, odsłon: 1820)
WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

W dniu 11.12.2012 w naszym przedszkolu odbyło się  uroczyste rozstrzygnięcie KONKURSU BOŻONARODZENIOWEGO, adresowanego do przedszkolaków i ich rodziców. Gorąco dziękujemy za udział w naszym konkursie i duże zaangażowanie w wykonanie ozdób, bo wszystkie prace były przepiękne. Komisja oceniająca stanęła przed niezwykle trudnym zadaniem: musiała wybrać  te najpiękniejsze. Ze względu na atrakcyjność prac, prace oceniano w trzech kategoriach: stroik, choinka i ozdoby świąteczne, gdzie znalazły się wszystkie pozostałe prace.Czytaj więcej (dodano: 08-04-2013, odsłon: 2012)
ZACZAROWANY ŚWIAT BRACI GRIMM

27 lutego 2013 roku pojechaliśmy do Domu Kultury w Środzie Śląskiej na przedstawienie przygotowane przez Narodowy Teatr Edukacji z Wrocławia ,,ZACZAROWANY ŚWIAT BRACI GRIMM”.
Dzieci z zapartym tchem oczekiwały na rozpoczęcie spektaklu. Głównymi bohaterami była trójka rodzeństwa, która otworzyła zaczarowaną księgę. Z tego powodu dzieci przeniosły się do świata baśni, gdzie na swojej drodze spotykali rozmaite bajkowe postaci – złą czarownicę, osiołka, olbrzyma. Cały czas przewijały się wątki z różnych baśni braci Grimm. Choć niektórzy przedszkolacy troszkę bali się czarownicy nie mogli oderwać wzroku od trwającego spektaklu.(dodano: 08-04-2013)
MIKOŁAJKI W PRZEDESZKOLU

W czwartek ( 6 grudnia 2012r) wszystkie dzieci z naszego przedszkola z utęsknieniem czekały na niezwykłego gościa. Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Świętego Mikołaja. Mikołaj ze swoim pomocnikiem  przywiózł duży worek prezentów. Były wierszyki i piosenki oraz wspólne zdjęcia. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Mikołaj obiecał dzieciom, że odwiedzi je w przyszłym roku. Serdecznie dziękujemy rodzicom  za pomoc w organizacji spotkania Mikołajkowego.Czytaj więcej (dodano: 08-04-2013, odsłon: 1984)
KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

16 grudnia 2012r. w szkole w Udaninie odbył się KIERMASZ ŚWIĄTECZNY, na którym po raz pierwszy znalazło się stoisko naszego przedszkola. Na kiermaszu wystawiliśmy prace, które dzieci wraz z rodzicami wykonały w ramach konkursu bożonarodzeniowego. Nasze  stoisko zachęcało różnorodnością ozdób świątecznych, stroików oraz smacznych ciast przygotowanych przez rodziców. Gorąco dziękujemy rodzicom zaangażowanym w pomoc przy obsłudze stoiska.Czytaj więcej (dodano: 08-04-2013, odsłon: 2706)
KARNAWAŁ 2013

5 lutego 2013r  w świetlicy w Ujeździe Górnym odbył się tradycyjny bal karnawałowy dla dzieci z naszego przedszkola. Dzieci wystąpiły w różnorodnych przebraniach – pojawiły się postacie z bajek, zwierzęta, przedstawiciele charakterystycznych zawodów. Powodzeniem cieszyły się pląsy w parach, w mniejszych i większych grupkach, także zabawy taneczne jak „pociąg” czy „kaczuszki” oraz konkursy. Było wesoło i kolorowo. W balu brały udział również dzieci, które opuściły już mury naszego przedszkola oraz przyszłe przedszkolaki. Podczas balu dzieci bawiły się ze swoimi paniami, rodzicami oraz  prowadzącymi – zespołem ,,ALE HECA”Czytaj więcej (dodano: 08-04-2013, odsłon: 2613)

 Strony:  <<  <  13  14  15  16  17  18  (19)  20  21  22  >  >>

Gmina Udanin

Unia Europejska

Europejski Fundusz

Społeczny

Kapitał Ludzki

Narodowa Strategia

Spójności

 

Klauzula Informacyjna

( format *.PDF ) - pobierz


Klauzula Informacyjna

( format *.JPG ) - pobierz

 

Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

__________________________________________________________________________