Menu strony
Strona główna
Galeria zdjęć - archiwum
Uroczystości przedszkolne 2019/2020
Filmy
Ogłoszenia
Dokumenty
Wyszukiwarka
Twoje konto
Kontakt
Nauczanie zdalne
Religia
Pedagog
Wznowienie pracy przedszkola
Kalendarz uroczystości

Plan współpracy

Zdrowo jem, więcej wiem!

Cała Polska Czyta Dziecom

Bezpieczny Przedszkolak

News : WITAMY NA STRONIE PRZEDSZKOLA W UJEŹDZIE GÓRNYM
Ogłoszenie!

 

DRODZY RODZICE !

Zgodnie z Rozporządzeniem  Ministra Edukacji Narodowej w sprawie czasowego  ograniczenia funkcjonowania  placówek oświatowych, wprowadza się następujące zmiany, które dotyczą:
od 25 marca 2020r. do 10 kwietnia 2020r. zadania związane z realizacją podstawy programowej przekazywane będą z wykorzystaniem  metod i technik kształcenia na odległość.
 
W menu naszej strony należy znaleźć zakładkę Nauczanie zdalne, kliknąć i wybrać właściwą grupę. Przedszkolaki, a raczej ich Rodzice szukają zadań w zakładce Nasze grupy.
W zakładce NAUCZANIE ZDALNE będą umieszczane propozycje zajęć dla poszczególnych grup;

Ujazd Górny:

Grupa "Motylki" 3-latki 
Grupa "Biedronki" 4-5-latki

Udanin:

Grupa "Stokrotki" 5-latki 
Grupa "0" 6-latki

Proszę pamiętać, że warto nieprzerwanie ćwiczyć samodzielność, umiejętność komunikacji, panowania nad emocjami. Na naszej stronie internetowej oraz facebooku umieszczać będziemy propozycje różnego rodzaju  zabaw rozwijających różne kompetencje kluczowe. Na bieżąco będziecie Państwo informowani o przebiegu zdalnego nauczania.
 
Pozdrawiamy !
                                                     (dodano: 26-03-2020)
Ogłoszenie!

SZANOWNI RODZICE !!!

 

Dyrektor ZSP w Udaninie w związku z sytuacją w kraju związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19,   informuje,  że od dnia 16.03.2020 r. wnioski rekrutacyjne o przyjęcie dziecka do przedszkola, oddziału przedszkolnego oraz klasy I należy składać drogą elektroniczną na adres :

szkolaudanin@op.pl

                                                                                  Dyrektor ZSP w Udaninie

                                                                                          Bożena  Basa 

 


  (dodano: 25-03-2020)
Ogłoszenie!

Zawieszenie zajęć

dydaktyczno-wychowawczych

w przedszkolu i szkołach Gminy Udanin


Wójt Gminy oraz dyrektorzy szkół Gminy Udanin informują, że na podstawie decyzji Minstra Edukacji Narodowej, wynikającej z konieczności zapobiegania  rozprzestrzenianiu się koronawirusa,


od 12 do 25 br. zajęcia edukacyjne

w skołach i przedszkolu

w Gminie Udanin zostały zaiwszone.

 

Jedynie w dniach 12-13 marca br. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Udaninie oraz Szkoła Podstawowa w Ujeżdzie Górnym zapewnią zajęcia opiekuńcze uczniom, którzy nie będę mieć zapewnionej opieki w domu.
(dodano: 13-03-2020)
Rekrutacja
(dodano: 13-02-2020)
Jasełka 2019

"Jak co roku o tej porze, swięta do nas sie zbilzają Z tej okazji przedszkolaki przedstawienie dla nas mają" W piatek 13 grudnia dzieci z grupy Biedronek przygotowaly Jaselka. Piekna sceneria oraz śpiew kolęd I pastoralek wprowadzily wszystkich zgromadzonych w iscie świateczny nastrój. Przedszkolaki z ogromnym zaangazowaniem wscieliły się w postacie zwiazane z narodzinami Pana Jezusa prezentowaly swoje umiejętnosci recytatorskie I wokalne.Wszyscy we wspanialych strojach przygotowanych przez rodziców, prezentowali się doskonalne na tle bożonarodzeniowej dekoracji.Zgodnie z tradycją, na koniec występów dzieci podzieliły się z najbliższymi oplatkiem. Rodzicom i gościom dziekujemy ze byliście z nami.(dodano: 06-01-2020)
Mikołajki 2019

06.12.2019 r. nasze Przedszkole odwiedził niezwykły gość- Święty Mikołaj! Dzieci z błyskiem w oku spoglądały na Mikołaja, który przeprowadził z nimi rozmowę na temat bycia grzecznym. Mikołaj rozdał każdej gruie prezenty.. Dzieci w podziękowaniu Świętemu Mikołajowi śpiewały piosenki i recytowały wierszyki. Dziękujemy Mikołajowy za prezenty oraz niezapomnianą wizytę.

Do zobaczenia za rok.(dodano: 06-01-2020)
"Andrzejkowe Czary- Mary"

29.11.2019 Andrzejowe Czary-Mary"

Pielęgnując stary ludowy zwyczaj przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb, przepowiedni i zabaw andrzejkowych. Aby wszystkie najskrytsze marzenia się spełniły najmłodsi wypowiadając zaklęcie: „ Hokus- Pokus, Czary – Mary, aby wróżby się spełniły złóżmy dary”, wrzucali monety do miski z wodą. Po słowach: „ Zaraz wszyscy się dowiedzą, co nam wróżby przepowiedzą”- przedszkolaki rozpoczęły tradycyjne wróżby andrzejkowe tj. układanie butów w stronę drzwi, przekłuwanie serduszek z imionami, odkrywanie kubeczków. Zabawy andrzejkowe były przeplatane pląsami, tańcami przy muzyce oraz słodkim poczęstunkiem.(dodano: 03-12-2019)
"Dzień Pluszowego Misia"

25.11.2019 r ,,Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu''

Gdzie dzieci, tam pluszowe misie. Nie ma dziś chyba dziecka, które nie posiada swej ulubionej maskotki i nie ma pewnie takiego, które nie chciałoby świętować jego urodzin. Światowy Dzień Pluszowego Misia organizowany jest w przedszkolu bardzo chętnie. Dzień Misia w przedszkolu to wyjątkowy dzień. Każde dziecko może przynieść ze sobą swojego ulubionego misiaka, aby wspólnie z nim uczestniczyć w zabawie. Jak dzieci świętowały dzień misia pluszowego? Zobaczcie sami .

Najpierw dzieci opowiadały o swoich misiach , następnie przy piosence ,,Jadą misie'' świetnie się razem bawiły, były zagadki i oczywiście samodzielna praca plastyczna ,,Miś''.(dodano: 03-12-2019)
"Pasowanie na Przedszkolaka" 2019

Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która odbyła się 30 października w świetlicy wiejskiej w Ujeździe Górnym i rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej. Maluszki pochwaliły się swoimi umiejętnościami – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ.
Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom. Następnie Pani Dyrektor Bożena Basa dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplomik pasowania, oraz mały słodki upominek od rodziców.
Wójt Gminy Udanin Wojciech Płaziuk wręczył prezent dla całej grupy na ręce wychowawczyni – Patrycji Wójciak.
Dla przedszkolaków ten dzień był wielkim przeżyciem, a dla rodziców powodem do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Również w tym dniu Wójt wręczył dyplom oraz nagrodę dla Przedszkola w Ujeździe Górnym za udział w Konkursie „Ocalić od zapomnienia”.(dodano: 10-11-2019)
"Spotkanie z Policjantem" 2019

W dniu 2 października 2019r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantem.

Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Pan policjant, w formie praktycznej, przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię.   Następnie wytłumaczył jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia. Policjant poinformował i zademonstrował dzieciom  również, w  jaki sposób należy się zachowywać podczas ataku psa. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Na zakończenie wizyty przedszkolaki wręczyły panu policjantowi podziękowanie.(dodano: 10-11-2019)

 Strony:  <<  <  1  (2)  3  4  5  6  7  8  9  10  >  >>

Gmina Udanin

Unia Europejska

Europejski Fundusz

Społeczny

Kapitał Ludzki

Narodowa Strategia

Spójności

 

Klauzula Informacyjna

( format *.PDF ) - pobierz


Klauzula Informacyjna

( format *.JPG ) - pobierz

 

Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

__________________________________________________________________________