Menu strony
Strona główna
Galeria zdjęć - archiwum
Uroczystości przedszkolne 2020/2021
Filmy
Ogłoszenia
Dokumenty
Wyszukiwarka
Twoje konto
Kontakt
Nauczanie zdalne
Religia
Pedagog
Wznowienie pracy przedszkola
Zdjęcia grupy
Kalendarz uroczystości

Plan współpracy

Zdrowo jem, więcej wiem!

Cała Polska Czyta Dziecom

Bezpieczny Przedszkolak

News : WITAMY NA STRONIE PRZEDSZKOLA W UJEŹDZIE GÓRNYM
INFORMACJA DLA RODZICÓW NOWYCH PRZEDSZKOLAKÓW

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego informuje, że dzieci, które rozpoczną edukację przedszkolną  w przedszkolu  w Ujeździe Górnym z dniem 1 września br. mają możliwość zapoznania się z placówką przedszkolną  w godzinach od 10.00 do 12.00 do dnia 31 sierpnia br. Szczegółowych informacji w zakresie spraw organizacyjnych udziela kadra przedszkola pod numerem telefonu 76/ 874-02-15(dodano: 25-08-2011)
WYNIKI REKRUTACJI UZUPEŁNIAJĄCEJ DO PRZEDSZKOLA W UJEŹDZIE GÓRNYM

W wyniku zakończonej rekrutacji  uzupełniającej do przedszkola i udziału
w projekcie pn. „Nowe przedszkole w Gminie Udanin”, do przedszkola w Ujeździe Górnym zakwalifikowały się następujące osoby ...

  

Zobacz listę JCzytaj więcej (dodano: 15-07-2011, odsłon: 3029)
PRZEDSZKOLAKI WE WROCŁAWSKIM ZOO

28 czerwca br. przedszkolaki z Ujazdu Górnego wraz z opiekunami zwiedzali wrocławskie ZOO. Jednodniową wycieczkę  zorganizowała  firma Zawisza Bartosz Dziweńka z siedzibą w Legnicy, która złożyła najkorzystniejszą ofertę w odpowiedzi na zapytanie ofertowe ogłoszone przez gminę Udanin. Zorganizowana wycieczka w ramach projektu przyniosła maluchom wiele pozytywnych wrażeń i emocji. Słoneczna pogoda sprzyjała wędrówkom po ZOO , a szczególnym zainteresowaniem dzieci cieszyły się żyrafy, słonie, zebry oraz foki. Pomimo zmęczenia, dzieci szczęśliwe wróciły do swoich domów ...

 

Zobacz Galerię FotoCzytaj więcej (dodano: 08-07-2011, odsłon: 2773)
PIKNIK W PRZEDSZKOLU

Dnia 16 czerwca br. w Przedszkolu w Ujeździe Górnym odbył się piknik z udziałem rodziców wszystkich przedszkolaków. Uroczystość rozpoczął występ dzieci, które wykonały piosenki i wiersze z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Następnie wszyscy udali się na plac przed przedszkolem, gdzie czekał poczęstunek przygotowany przy pomocy mam, które upiekły pyszne ciasta. Każdy z uczestników mógł posilić się również kiełbaską z grilla. Oczywiście dla dzieci przygotowany był szereg atrakcji i zabaw na świeżym powietrzu. Impreza rodzinna przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał paczkę wypełnioną słodkościami z okazji minionego Dnia Dziecka. Piknik był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Zobacz Galerię FotoCzytaj więcej (dodano: 22-06-2011, odsłon: 3075)
REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO PRZEDSZKOLA W UJEŹDZIE GÓRNYM

Wójt Gminy Udanin informuje, iż z  dniem 16 czerwca br. rozpoczyna się rekrutacja uzupełniająca do przedszkola w Ujeździe Górnym.  Nabór prowadzony będzie do dnia 27 czerwca br. (poniedziałek). Wszelkie informacje na temat zasad rekrutacji wraz z niezbędnymi dokumentami  dostępne są w:

 

 

Biurze Projektu (Gminne Centrum Informacji),
Udanin 86B
Tel. 76/ 870-93-75
oraz na stronie internetowej
www.udanin.pl
www.przedszkoleudanin.pl

 

Załączniki

 

Deklaracja

Karta Zgłoszenia

Oświadczenie

Regulamin

 Oświadczenie uczestnikaCzytaj więcej (dodano: 15-06-2011, odsłon: 1599)
ZAPISY DZIECI DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Udaninie w dniu 12.04.2011r.( wtorek) od godz.800do 12.30 zaprasza Rodziców lub prawnych opiekunów wraz z dzieckiem do szkoły ,w celu zapisania do oddziału przedszkolnego w Udaninie. Obowiązkiem przedszkolnym objęte są dzieci urodzone w 2005 i 2006 roku. Zapisu dokonuje się na podstawie Aktu Urodzenia Dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość dziecka.(dodano: 11-04-2011)
WARSZTAT Z PSYCHOLOGIEM

W dniu 24 marca br. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Udaninie odbył się warsztat z psychologiem dla rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola w Ujeździe Górnym. W warsztacie udział wzięli: rodzice przedszkolaków, Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego, karda dydaktyczna przedszkola, kadra zarządzająca projektem „Nowe przedszkole w Gminie Udanin”. Spotkanie poprowadziła psycholog Pani Hanna Wanzel z Centrum Psychologii Senito z siedzibą w Kluczborku.

 

  Zobacz pokaz - równość szans kobiet i mężczyzn


  Zobacz pokaz - wychowanie i rozwój dzieciCzytaj więcej (dodano: 29-03-2011, odsłon: 2276)
SZKOLENIA Z ZAKRESU - RÓWNOŚCI SZANS

W dniach 23 i 24 marca 2011 roku w Urzędzie Gminy w Udaninie odbyło się w ramach projektu pn. ”Nowe przedszkole w Gminie Udanin”, szkolenie z zakresu „Równości szans” dla zespołu projektu oraz personelu dydaktycznego, które przeprowadził trener Mariusz Matouszek. Podczas szkolenia, którego tematyka dotyczyła zasady równości szans w projektach unijnych realizowanych w ramach PO KL omówiono zagadnienia dotyczące m.in.:

 Czytaj więcej (dodano: 29-03-2011, odsłon: 2547)
WARSZTATY DLA RODZICÓW

W A R S Z T A T Y   D L A   R O D Z I C Ó W   D Z I E C I   U C Z Ę S Z C Z A J Ą C Y C H   D O   P R Z E D S Z K O L A   W   U J E Ź D Z I E   G Ó R N Y M

 

W dniu 24 marca (czwartek) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Udaninie o godz. 16:00 odbędą się warsztaty z psychologiem, skierowane do rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola w Ujeździe Górnym.


Na warsztatach zostanie omówiony zakres równości szans kobiet i mężczyzn i znaczenia wychowania przedszkolnego dla zwalczania stereotypów w tym obszarze oraz wychowania i rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców(dodano: 15-03-2011)
ZABAWA KARNAWAŁOWA PRZEDSZKOLAKÓW

W dniu 14 lutego 2011 roku na świetlicy wiejskiej w Ujeździe Górnym odbyła się zabawa karnawałowa dla przedszkolaków. Wszystkie dzieci  przebrały się w różnorodne, bajkowe i kolorowe stroje. Na przedszkolnym balu znalazły się królewny, wróżki, motylki, biedronki i wiele innych postaci bajkowych. Udział w zabawie wzięły również dzieci zaproszone przez naszych przedszkolaków.

 

Z o r g a n i z o w a n a   z a b a w a   u m o ż l i w i ł a   d z i e c i o m  

s p ę d z e n i e  c z a s u   w   r a d o s n e j   a t m o s f e r z e  

o r a z   d o s t a r c z y ł a   w i e l e   n i e z a p o m n i a n y c h   w r a ż e ń

 

Zobacz Galerię Foto(dodano: 15-02-2011)

 Strony:  <<  <  15  16  17  18  19  20  21  22  (23)  24  >  >>

Gmina Udanin

Unia Europejska

Europejski Fundusz

Społeczny

Kapitał Ludzki

Narodowa Strategia

Spójności

 

Klauzula Informacyjna

( format *.PDF ) - pobierz


Klauzula Informacyjna

( format *.JPG ) - pobierz

 

Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

__________________________________________________________________________