Menu strony
Strona główna
Zdjęcia grupa "Motylki"
Zdjęcia grupa "Biedronki"
Filmy
Ogłoszenia
Dokumenty
Wyszukiwarka
Twoje konto
Nauczanie zdalne gr."Biedronki"4-5-latki
Nauczanie zdalne gr. "Motylki" 3-4-latki
Wznowienie pracy przedszkola
Deklaracja dostępności
Kontakt
Zdrowy przedszkolak

Książka moim przyjacielem


Bezpieczny Przedszkolak

WITAMY NA STRONIE PRZEDSZKOLA W UJEŹDZIE GÓRNYM

ROK SZKOLNY 2020/2021

INFORMACJA DLA RODZICÓW NOWYCH PRZEDSZKOLAKÓW

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego informuje, że dzieci, które rozpoczną edukację przedszkolną  w przedszkolu  w Ujeździe Górnym z dniem 1 września br. mają możliwość zapoznania się z placówką przedszkolną  w godzinach od 10.00 do 12.00 do dnia 31 sierpnia br. Szczegółowych informacji w zakresie spraw organizacyjnych udziela kadra przedszkola pod numerem telefonu 76/ 874-02-15(dodano: 25-08-2011)
WYNIKI REKRUTACJI UZUPEŁNIAJĄCEJ DO PRZEDSZKOLA W UJEŹDZIE GÓRNYM

W wyniku zakończonej rekrutacji  uzupełniającej do przedszkola i udziału
w projekcie pn. „Nowe przedszkole w Gminie Udanin”, do przedszkola w Ujeździe Górnym zakwalifikowały się następujące osoby ...

  

Zobacz listę JCzytaj więcej (dodano: 15-07-2011, odsłon: 3154)
PRZEDSZKOLAKI WE WROCŁAWSKIM ZOO

28 czerwca br. przedszkolaki z Ujazdu Górnego wraz z opiekunami zwiedzali wrocławskie ZOO. Jednodniową wycieczkę  zorganizowała  firma Zawisza Bartosz Dziweńka z siedzibą w Legnicy, która złożyła najkorzystniejszą ofertę w odpowiedzi na zapytanie ofertowe ogłoszone przez gminę Udanin. Zorganizowana wycieczka w ramach projektu przyniosła maluchom wiele pozytywnych wrażeń i emocji. Słoneczna pogoda sprzyjała wędrówkom po ZOO , a szczególnym zainteresowaniem dzieci cieszyły się żyrafy, słonie, zebry oraz foki. Pomimo zmęczenia, dzieci szczęśliwe wróciły do swoich domów ...

 

Zobacz Galerię FotoCzytaj więcej (dodano: 08-07-2011, odsłon: 2914)
PIKNIK W PRZEDSZKOLU

Dnia 16 czerwca br. w Przedszkolu w Ujeździe Górnym odbył się piknik z udziałem rodziców wszystkich przedszkolaków. Uroczystość rozpoczął występ dzieci, które wykonały piosenki i wiersze z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Następnie wszyscy udali się na plac przed przedszkolem, gdzie czekał poczęstunek przygotowany przy pomocy mam, które upiekły pyszne ciasta. Każdy z uczestników mógł posilić się również kiełbaską z grilla. Oczywiście dla dzieci przygotowany był szereg atrakcji i zabaw na świeżym powietrzu. Impreza rodzinna przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał paczkę wypełnioną słodkościami z okazji minionego Dnia Dziecka. Piknik był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Zobacz Galerię FotoCzytaj więcej (dodano: 22-06-2011, odsłon: 3205)
REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA DO PRZEDSZKOLA W UJEŹDZIE GÓRNYM

Wójt Gminy Udanin informuje, iż z  dniem 16 czerwca br. rozpoczyna się rekrutacja uzupełniająca do przedszkola w Ujeździe Górnym.  Nabór prowadzony będzie do dnia 27 czerwca br. (poniedziałek). Wszelkie informacje na temat zasad rekrutacji wraz z niezbędnymi dokumentami  dostępne są w:

 

 

Biurze Projektu (Gminne Centrum Informacji),
Udanin 86B
Tel. 76/ 870-93-75
oraz na stronie internetowej
www.udanin.pl
www.przedszkoleudanin.pl

 

Załączniki

 

Deklaracja

Karta Zgłoszenia

Oświadczenie

Regulamin

 Oświadczenie uczestnikaCzytaj więcej (dodano: 15-06-2011, odsłon: 1717)
ZAPISY DZIECI DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Udaninie w dniu 12.04.2011r.( wtorek) od godz.800do 12.30 zaprasza Rodziców lub prawnych opiekunów wraz z dzieckiem do szkoły ,w celu zapisania do oddziału przedszkolnego w Udaninie. Obowiązkiem przedszkolnym objęte są dzieci urodzone w 2005 i 2006 roku. Zapisu dokonuje się na podstawie Aktu Urodzenia Dziecka lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość dziecka.(dodano: 11-04-2011)
WARSZTAT Z PSYCHOLOGIEM

W dniu 24 marca br. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Udaninie odbył się warsztat z psychologiem dla rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola w Ujeździe Górnym. W warsztacie udział wzięli: rodzice przedszkolaków, Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego, karda dydaktyczna przedszkola, kadra zarządzająca projektem „Nowe przedszkole w Gminie Udanin”. Spotkanie poprowadziła psycholog Pani Hanna Wanzel z Centrum Psychologii Senito z siedzibą w Kluczborku.

 

  Zobacz pokaz - równość szans kobiet i mężczyzn


  Zobacz pokaz - wychowanie i rozwój dzieciCzytaj więcej (dodano: 29-03-2011, odsłon: 2400)
SZKOLENIA Z ZAKRESU - RÓWNOŚCI SZANS

W dniach 23 i 24 marca 2011 roku w Urzędzie Gminy w Udaninie odbyło się w ramach projektu pn. ”Nowe przedszkole w Gminie Udanin”, szkolenie z zakresu „Równości szans” dla zespołu projektu oraz personelu dydaktycznego, które przeprowadził trener Mariusz Matouszek. Podczas szkolenia, którego tematyka dotyczyła zasady równości szans w projektach unijnych realizowanych w ramach PO KL omówiono zagadnienia dotyczące m.in.:

 Czytaj więcej (dodano: 29-03-2011, odsłon: 2674)
WARSZTATY DLA RODZICÓW

W A R S Z T A T Y   D L A   R O D Z I C Ó W   D Z I E C I   U C Z Ę S Z C Z A J Ą C Y C H   D O   P R Z E D S Z K O L A   W   U J E Ź D Z I E   G Ó R N Y M

 

W dniu 24 marca (czwartek) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Udaninie o godz. 16:00 odbędą się warsztaty z psychologiem, skierowane do rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola w Ujeździe Górnym.


Na warsztatach zostanie omówiony zakres równości szans kobiet i mężczyzn i znaczenia wychowania przedszkolnego dla zwalczania stereotypów w tym obszarze oraz wychowania i rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców(dodano: 15-03-2011)
ZABAWA KARNAWAŁOWA PRZEDSZKOLAKÓW

W dniu 14 lutego 2011 roku na świetlicy wiejskiej w Ujeździe Górnym odbyła się zabawa karnawałowa dla przedszkolaków. Wszystkie dzieci  przebrały się w różnorodne, bajkowe i kolorowe stroje. Na przedszkolnym balu znalazły się królewny, wróżki, motylki, biedronki i wiele innych postaci bajkowych. Udział w zabawie wzięły również dzieci zaproszone przez naszych przedszkolaków.

 

Z o r g a n i z o w a n a   z a b a w a   u m o ż l i w i ł a   d z i e c i o m  

s p ę d z e n i e  c z a s u   w   r a d o s n e j   a t m o s f e r z e  

o r a z   d o s t a r c z y ł a   w i e l e   n i e z a p o m n i a n y c h   w r a ż e ń

 

Zobacz Galerię Foto(dodano: 15-02-2011)

 Strony:  <<  <  16  17  18  19  20  21  22  23  (24)  25  >  >>

Gmina Udanin

Unia Europejska

Europejski Fundusz

Społeczny

Kapitał Ludzki

Narodowa Strategia

Spójności

 

Klauzula Informacyjna

( format *.PDF ) - pobierz


Klauzula Informacyjna

( format *.JPG ) - pobierz

 

Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

__________________________________________________________________________